Miami Condos For Sale

Properties Found: 787 (Displaying 41 - 60)
3535 S Ocean Dr, Unit 905, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11978800
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,623 sqft
  • $873 / sqft
$2,290,000
3000 S Ocean Dr, Unit 606, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11993521
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,021 sqft
  • $391 / sqft
$399,500
2501 S Ocean Dr, Unit PH32, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11707468
  • 1 bath
  • 486 sqft
  • $679 / sqft
$330,000
2751 S Ocean Dr, Unit 208S, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11926774
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,868 sqft
  • $267 / sqft
$498,000
1410 S Ocean Dr, Unit 601, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11983717
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,041 sqft
  • $471 / sqft
$489,900
4001 S Ocean Dr, Unit 9L, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11682457
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 905 sqft
  • $464 / sqft
$420,000
5300 Washington St, Unit U403, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11856037
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 968 sqft
  • $165 / sqft
$159,900
140 S Dixie Hwy, Unit 835, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11872100
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $254 / sqft
$310,000
2501 S Ocean Dr, Unit 828, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11920852
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $514 / sqft
$429,000
2761 Taft St, Unit 212, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A12016023
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 780 sqft
  • $173 / sqft
$135,000
3001 S Ocean Dr, Unit 1611, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12011997
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,465 sqft
  • $527 / sqft
$1,299,000
3101 S Ocean Dr, Unit 2708, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11818655
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,091 sqft
  • $1,019 / sqft
$3,150,000
2501 S Ocean Dr, Unit PH39, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11815780
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $525 / sqft
$438,000
2806 N 46th Ave, Unit D537, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11952718
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,383 sqft
  • $199 / sqft
$274,900
, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11987032
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,060 sqft
  • $236 / sqft
$250,000
1811 Jefferson St, Unit 705, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A12011803
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 850 sqft
  • $141 / sqft
$120,000
5821 Washington St, Unit 32, Hollywood, FL 33023
  • MLS# A11966879
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 875 sqft
  • $234 / sqft
$205,000
, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A12000101
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,036 sqft
  • $287 / sqft
$297,000
4111 S Ocean Dr, Unit 2803, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11798447
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,136 sqft
  • $968 / sqft
$1,100,000
2100 Van Buren St, Unit 319, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11988961
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,033 sqft
  • $247 / sqft
$255,000