Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 181 - 200)
2903 N Miami Beach Blvd, Unit 1006, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11975156
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 792 sqft
  • $251 / sqft
$199,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1102, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11931378
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $544 / sqft
$510,000
17890 W Dixie Highway, Unit 714, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11775656
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,213 sqft
  • $205 / sqft
$249,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 2305, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11980602
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,817 sqft
  • $743 / sqft
$1,350,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 3201, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11981968
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $611 / sqft
$950,000
3600 Ne 170 St., Unit D406, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11983400
  • 2 beds
  • 2 baths
$350,000
3642 Ne 171st St, Unit 208, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11975473
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 785 sqft
  • $315 / sqft
$247,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 607, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11963385
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,557 sqft
  • $597 / sqft
$929,000
3545 Ne 167th St, Unit 505, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11868498
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 652 sqft
  • $376 / sqft
$245,000
16546 Ne 26th Ave, Unit 6H, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11961869
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,053 sqft
  • $255 / sqft
$269,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1803, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11927705
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,670 sqft
  • $554 / sqft
$925,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1106, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11944438
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,158 sqft
  • $555 / sqft
$1,197,000
2903 N Miami Beach Blvd, Unit 1003, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11956851
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 792 sqft
  • $352 / sqft
$279,000
17890 W Dixie Hwy, Unit 106, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11980899
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,652 sqft
  • $194 / sqft
$320,000
3545 Ne 166th St, Unit 304, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11878024
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $252 / sqft
$280,000
2025 Ne 164th St, Unit 918, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11968602
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $137 / sqft
$108,000
2025 Ne 164th St, Unit 1015, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11979677
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $162 / sqft
$128,000
16558 Ne 26th Ave, Unit 2G, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11975077
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,318 sqft
  • $338 / sqft
$445,000
981 Ne 169th St, Unit 112, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11945939
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 636 sqft
  • $281 / sqft
$179,000
13800 Highland Dr, Unit 403, North Miami Beach, FL 33181
  • MLS# A11978504
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 968 sqft
  • $465 / sqft
$450,000