Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 221 - 240)
16385 Biscayne Blvd, Unit 1201, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11651653
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $591 / sqft
$920,000
3849 Ne 169th St, Unit 201, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11965197
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,085 sqft
  • $212 / sqft
$230,000
2025 Ne 164th St, Unit 808, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11934076
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $162 / sqft
$180,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 2110, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11966601
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,390 sqft
  • $930 / sqft
$2,222,222
2072 Ne 169th St, Unit 911125, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11648951
  • 8 beds
  • 8 baths
  • 1,025 sqft
  • $975 / sqft
$999,000
16570 Ne 26th Ave, Unit 2J, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11941169
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,132 sqft
  • $353 / sqft
$399,999
3750 Ne 169 St, Unit G405, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11962486
  • 1 bed
  • 1 bath
$215,000
1284 Ne 191, Unit 1284, North Miami Beach, FL 33179
  • MLS# A11961147
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,290 sqft
  • $341 / sqft
$440,000
16950 Dixie, Unit A536, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11960608
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $215 / sqft
$155,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 811, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11913273
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,828 sqft
  • $760 / sqft
$1,390,000
16750 Ne 10th Ave, Unit 214, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11954762
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,218 sqft
  • $188 / sqft
$229,000
3545 Ne 167th St, Unit 204, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11958230
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 652 sqft
  • $365 / sqft
$238,000
2821 N Miami Beach Blvd, Unit 2I, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11958065
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 894 sqft
  • $246 / sqft
$219,900
2025 Ne 164th St, Unit 606, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11842921
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $152 / sqft
$120,000
16465 Ne 22nd Ave, Unit 302, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11953004
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,012 sqft
  • $207 / sqft
$209,000
3522 Ne 171st St, Unit 104, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11832394
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 847 sqft
  • $313 / sqft
$265,000
16750 Ne 10th Ave, Unit 314/315, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11954735
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,518 sqft
  • $210 / sqft
$529,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11953917
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,012 sqft
  • $212 / sqft
$215,000
3527 Ne 168th St, Unit 309, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11953080
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 970 sqft
  • $263 / sqft
$255,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 207, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11733837
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,667 sqft
  • $690 / sqft
$1,150,000