Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 241 - 260)
16385 Biscayne Blvd, Unit 719, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11935978
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,119 sqft
  • $563 / sqft
$629,500
16565 Ne 26th Ave, Unit 4E, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11949372
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 990 sqft
  • $288 / sqft
$285,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1415, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11946745
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $620 / sqft
$965,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 2017, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11940182
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,123 sqft
  • $595 / sqft
$668,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11948294
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,115 sqft
  • $582 / sqft
$649,000
3642 Ne 171st St, Unit 504, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11945379
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 652 sqft
  • $383 / sqft
$250,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1417, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11947323
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,123 sqft
  • $628 / sqft
$705,000
3660 Ne 166th St, Unit 409, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11852970
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 865 sqft
  • $249 / sqft
$215,000
2935 Ne 163rd St, Unit 3P, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11934203
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 772 sqft
  • $255 / sqft
$197,000
3745 Ne 171st St, Unit 40, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11945145
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,394 sqft
  • $359 / sqft
$499,999
3551 Ne 169th St, Unit 212, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11922573
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $234 / sqft
$259,999
4000 Ne 170th St, Unit 604, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11606063
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,085 sqft
  • $364 / sqft
$395,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1205, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11841143
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,115 sqft
  • $583 / sqft
$650,000
2025 Ne 164th St, Unit 809, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11936457
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $157 / sqft
$175,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 2002, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11924929
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,958 sqft
  • $741 / sqft
$1,450,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 702, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11815434
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $586 / sqft
$549,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 820, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11815445
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $624 / sqft
$585,000
2025 Ne 164th St, Unit 605, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11916909
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $171 / sqft
$135,000
2025 Ne 164th St, Unit 406, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11913594
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $171 / sqft
$135,000
3755 Ne 167th St, Unit 37, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11713689
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 747 sqft
  • $469 / sqft
$350,000