Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 21 - 40)
16851 Ne 23rd Ave, Unit A212, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11857463
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $194 / sqft
$139,900
17111 Biscayne Blvd, Unit 410, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11932642
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,386 sqft
  • $834 / sqft
$1,990,000
16851 Ne 23rd Ave, Unit B604, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11992905
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,020 sqft
  • $221 / sqft
$225,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1502, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11973263
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $544 / sqft
$510,000
2841 Ne 163rd St, Unit 802, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11980051
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,145 sqft
  • $244 / sqft
$279,000
2841 Ne 163rd St, Unit 605, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11990068
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $342 / sqft
$269,900
16465 Ne 22nd Ave, Unit 116, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11909982
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 658 sqft
  • $235 / sqft
$154,500
17111 Biscayne Blvd, Unit 2001, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11749772
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,957 sqft
  • $741 / sqft
$1,450,000
3522 Ne 166th St, Unit 10, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11976945
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 653 sqft
  • $381 / sqft
$248,800
16565 Ne 26th Ave, Unit 2B, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12015998
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,213 sqft
  • $354 / sqft
$429,000
16465 Ne 22nd Ave, Unit 617, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11900776
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 658 sqft
  • $256 / sqft
$168,500
16410 Miami Dr, Unit 504, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11989344
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,094 sqft
  • $196 / sqft
$214,000
2025 Ne 164th St, Unit 616, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A12001736
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $216 / sqft
$240,000
16851 Ne 23rd Ave, Unit A409, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12010242
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $188 / sqft
$135,000
3703 Ne 166th St, Unit 808, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11916526
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $266 / sqft
$295,000
3600 Ne 170th St, Unit 404, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11808766
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $245 / sqft
$199,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 606, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12015148
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,152 sqft
  • $720 / sqft
$1,549,000
13800 Highland Dr, Unit 302, North Miami Beach, FL 33181
  • MLS# A11764214
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 968 sqft
  • $429 / sqft
$415,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 909, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12006083
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,421 sqft
  • $682 / sqft
$1,650,000
3601 Ne 170th St, Unit 301-DOCKINCLUDED, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12012506
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,042 sqft
  • $335 / sqft
$349,000