Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 41 - 60)
17890 W Dixie Hwy 519 Hwy, Unit 519, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12013445
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 928 sqft
  • $199 / sqft
$185,000
16546 Ne 26th Ave, Unit 3J, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12002226
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $317 / sqft
$380,000
3860 Ne 170th St, Unit 205, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11963983
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,500 sqft
  • $233 / sqft
$350,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1010, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12004032
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,390 sqft
  • $774 / sqft
$1,850,000
16950 W Dixie Hwy, Unit 127, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11994386
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 728 sqft
  • $220 / sqft
$160,000
16851 Ne 23 Avenue, Unit 611, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11970297
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 728 sqft
  • $247 / sqft
$179,900
17301 Biscayne Blvd, Unit 2009, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11871662
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,219 sqft
  • $676 / sqft
$1,499,999
3703 Ne 166th St, Unit 602, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11965228
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,008 sqft
  • $244 / sqft
$489,000
3551 Ne 169th St, Unit 105, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12009953
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $240 / sqft
$194,999
16385 Biscayne Blvd, Unit 1402, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12013164
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $553 / sqft
$518,000
16570 Ne 26th Ave, Unit 3C, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11900775
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,132 sqft
  • $256 / sqft
$290,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1401, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11997012
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,999 sqft
  • $500 / sqft
$1,000,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 908, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11935156
  • 3 beds
  • 3 baths
$959,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1019, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11773702
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,119 sqft
  • $571 / sqft
$639,000
3600 Ne 170th St, Unit 312, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11952288
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $225 / sqft
$250,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 206, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11960558
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,115 sqft
  • $406 / sqft
$859,000
3660 Ne 166th St, Unit 611, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11959232
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,025 sqft
  • $204 / sqft
$209,000
16950 W Dixie Hwy A631 Hwy, Unit 631, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11748437
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $201 / sqft
$145,000
3582 Ne 171st St, Unit 203, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11862924
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 822 sqft
  • $298 / sqft
$245,000
3660 Ne 166th St, Unit 114, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11932941
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,025 sqft
  • $194 / sqft
$199,000