Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 61 - 80)
17111 Biscayne Blvd, Unit 710, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12004006
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,386 sqft
  • $838 / sqft
$2,000,000
16400 Ne 17th Ave, Unit 707, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11709967
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,101 sqft
  • $211 / sqft
$232,000
2841 Ne 163rd St, Unit 1002, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11943242
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,145 sqft
  • $244 / sqft
$279,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 2301, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11946400
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,999 sqft
  • $538 / sqft
$1,075,000
3750 Ne 170th St, Unit 109, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12011472
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $326 / sqft
$265,000
2040 Ne 167th St, Unit 3-128, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11912201
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,182 sqft
  • $321 / sqft
$380,000
16400 Ne 17th Ave, Unit 206, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A12011272
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,166 sqft
  • $180 / sqft
$210,000
2025 Ne 164th St, Unit 907, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11919410
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $190 / sqft
$150,000
1821 Ne 168th St, Unit B3, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A12009359
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 820 sqft
  • $238 / sqft
$195,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 2118, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11864348
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,129 sqft
  • $554 / sqft
$625,000
3522 Ne 171st St, Unit 308, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12006275
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 959 sqft
  • $260 / sqft
$249,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1221, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11748279
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $578 / sqft
$899,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11528621
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,718 sqft
  • $696 / sqft
$1,195,000
2175 Ne 170th St, Unit 206, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11951500
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 815 sqft
  • $231 / sqft
$188,000
2723 Ne 164th St, Unit 77, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11974482
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,590 sqft
  • $415 / sqft
$660,500
16851 Ne 23rd Avenue, Unit 619, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11944321
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 728 sqft
  • $247 / sqft
$179,900
17301 Biscayne Blvd, Unit 708, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11891072
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,756 sqft
  • $484 / sqft
$850,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1704, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12005952
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,808 sqft
  • $691 / sqft
$1,249,999
13800 Highland Dr, Unit 504, North Miami Beach, FL 33181
  • MLS# A10998029
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 903 sqft
  • $482 / sqft
$435,000
3660 Ne 166th St, Unit 30140DEEDEDDOCK, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11959822
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,083 sqft
  • $360 / sqft
$389,900