Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 81 - 100)
2821 N Miami Beach Blvd, Unit 5O, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11903888
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 898 sqft
  • $251 / sqft
$225,000
3642 Ne 171st St, Unit 203, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11981330
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 652 sqft
  • $324 / sqft
$211,000
3660 Ne 166th St, Unit 609, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11953574
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 865 sqft
  • $197 / sqft
$170,000
2841 Ne 163rd St, Unit 902, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11980124
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,145 sqft
  • $196 / sqft
$224,900
3860 Ne 170th St, Unit 304, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11984678
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,225 sqft
  • $195 / sqft
$239,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 3001, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12004149
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $707 / sqft
$1,100,000
16508 Ne 26th Ave, Unit 601, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12002277
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $224 / sqft
$267,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 417, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11807254
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,123 sqft
  • $548 / sqft
$615,000
16518 Ne 26th Ave, Unit 304, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11912771
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 996 sqft
  • $306 / sqft
$304,999
16851 Ne 23rd Ave, Unit B304, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11970408
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,020 sqft
  • $216 / sqft
$220,000
3660 Ne 166th St, Unit 302, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12007273
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,025 sqft
  • $220 / sqft
$225,000
3600 Ne 170th St, Unit 107, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11952349
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,085 sqft
  • $184 / sqft
$200,000
3660 Ne 166th St, Unit 607, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11939847
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 865 sqft
  • $179 / sqft
$154,999
16850 S Glades Dr, Unit 4J, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11959214
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 825 sqft
  • $242 / sqft
$199,999
16385 Biscayne Blvd, Unit 2020, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11682478
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $566 / sqft
$530,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 2206, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11992424
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,108 sqft
  • $587 / sqft
$650,000
3527 Ne 168th St, Unit 409, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12004449
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 970 sqft
  • $257 / sqft
$249,000
3600 Ne 170th St, Unit 102, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11973639
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $240 / sqft
$195,000
16570 Ne 26th Ave, Unit 4A, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12006989
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,213 sqft
  • $301 / sqft
$365,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1905, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12006924
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,718 sqft
  • $669 / sqft
$1,149,000