Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 101 - 120)
16385 Ne Biscayne Blvd, Unit 16012PARKINGS, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12005815
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $611 / sqft
$950,000
3665 Ne 167th St, Unit 20730DEEDEDDOCK, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11939232
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 750 sqft
  • $487 / sqft
$365,000
16950 W Dixie Hwy, Unit A-529, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11985145
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 728 sqft
  • $172 / sqft
$125,000
2025 Ne 164th St, Unit 914, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11848319
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $196 / sqft
$155,000
3600 Ne 170th St, Unit 308, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12006218
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $265 / sqft
$215,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 2008, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12001007
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,750 sqft
  • $743 / sqft
$1,300,000
16385 Biscayne Blvd., Unit 1902, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12001536
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $533 / sqft
$499,000
17301 Biscayne Blvd, Unit L-PH-10, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11593326
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,390 sqft
  • $941 / sqft
$2,250,000
13899 Biscayne Blvd, Unit 1217, North Miami Beach, FL 33181
  • MLS# A11962049
  • 1 bath
  • 531 sqft
  • $1,179 / sqft
$626,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1615, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11695367
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $636 / sqft
$990,000
3545 Ne 166th St, Unit 510, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11857268
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $303 / sqft
$440,000
16150 Ne 21st Ave, Unit 1B, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11843504
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 773 sqft
  • $220 / sqft
$170,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 603, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11793173
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,670 sqft
  • $581 / sqft
$970,000
3551 Ne 169th St, Unit 306, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11912345
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $242 / sqft
$269,000
3860 Ne 170th St, Unit 310, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11974617
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,032 sqft
  • $242 / sqft
$249,999
16385 Biscayne Blvd, Unit 29012PARKING, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11899549
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $629 / sqft
$978,000
4000 Ne 170th St, Unit 200, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11955258
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,085 sqft
  • $369 / sqft
$400,000
2821 N Miami Beach Blvd, Unit 2K, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11989321
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,227 sqft
  • $228 / sqft
$280,000
4000 Ne 168th St, Unit 110A, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11955702
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,345 sqft
  • $550 / sqft
$740,000
3545 Ne 166th St, Unit 805, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11890163
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 828 sqft
  • $254 / sqft
$210,000