Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 121 - 140)
3601 Ne 170th St, Unit 202, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12003588
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 830 sqft
  • $317 / sqft
$263,000
2025 Ne 164th St, Unit 206, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11894130
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $171 / sqft
$135,000
13899 Biscyane Blvd, Unit 404, North Miami Beach, FL 33181
  • MLS# A11962063
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,118 sqft
  • $953 / sqft
$1,065,750
13899 Biscayne Blvd, Unit 1021, North Miami Beach, FL 33181
  • MLS# A11962775
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,014 sqft
  • $1,202 / sqft
$1,219,000
2935 Ne 163rd St, Unit 4Q, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12002747
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 778 sqft
  • $244 / sqft
$190,000
3665 Ne 167th St, Unit 409, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11981383
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $296 / sqft
$329,000
3745 Ne 171st St, Unit 76, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11968643
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,495 sqft
  • $357 / sqft
$534,000
3600 Ne 170th St, Unit 211, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11713030
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,085 sqft
  • $230 / sqft
$250,000
3600 Ne 170th St, Unit 402, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11708312
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $257 / sqft
$209,000
2841 Ne 163rd St, Unit 215, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11993467
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,145 sqft
  • $284 / sqft
$325,000
16410 Miami Dr, Unit 304, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11981312
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,094 sqft
  • $213 / sqft
$233,000
3666 Ne 167th St, Unit 30, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11902042
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,573 sqft
  • $508 / sqft
$799,000
3703 Ne 166th St, Unit 301, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11964346
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $241 / sqft
$350,000
2935 Ne 163rd St, Unit 4T, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11997885
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 846 sqft
  • $230 / sqft
$195,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1819, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11998168
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,119 sqft
  • $571 / sqft
$639,000
3600 Ne 170 St., Unit D400, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11790360
  • 2 beds
  • 2 baths
$330,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 2702, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11983274
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $576 / sqft
$540,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1120, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11974319
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $571 / sqft
$535,000
3720 Ne 167th St, Unit 39, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11997157
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,486 sqft
  • $666 / sqft
$989,000
3923 Ne 166th St, Unit N208, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11996388
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 684 sqft
  • $322 / sqft
$220,000