Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 141 - 160)
16851 Ne 23rd Ave, Unit A308, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11933662
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $215 / sqft
$155,000
3545 Ne 166th St, Unit 306, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11996550
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 828 sqft
  • $302 / sqft
$250,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11996111
  • 1 bath
  • 445 sqft
  • $348 / sqft
$155,000
16450 Miami Dr, Unit 503, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11970889
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,077 sqft
  • $214 / sqft
$230,000
3703 Ne 166th St, Unit PH10, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11932910
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $283 / sqft
$411,000
3750 Ne 169th St, Unit 408, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11796878
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $233 / sqft
$189,000
3750 Ne 169th St, Unit 102, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11922971
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $240 / sqft
$194,990
2025 Ne 164th St, Unit 904, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11919426
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,113 sqft
  • $179 / sqft
$199,000
3660 Ne 166th St, Unit 506, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11930434
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 865 sqft
  • $231 / sqft
$199,500
13899 Biscayne Blvd, Unit TH106, North Miami Beach, FL 33181
  • MLS# A11962042
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,547 sqft
  • $942 / sqft
$1,456,900
3660 Ne 166th St, Unit 415, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11987970
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,083 sqft
  • $239 / sqft
$259,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11993995
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $269 / sqft
$299,000
3665 Ne 167th St, Unit 208, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11972981
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $261 / sqft
$289,995
16385 Biscayne Blvd, Unit 2707, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11990230
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,557 sqft
  • $636 / sqft
$990,000
3672 Ne 167th St, Unit 31, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11993457
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,476 sqft
  • $491 / sqft
$725,000
16465 Ne 22nd Ave, Unit 609, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11970842
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,012 sqft
  • $193 / sqft
$195,000
17890 W Dixie Hwy, Unit 307, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11991514
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,652 sqft
  • $206 / sqft
$340,000
16546 Ne 26th Ave, Unit 4J, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11954405
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $317 / sqft
$380,000
16850 S Glades Dr, Unit 8C, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11986843
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $316 / sqft
$249,999
2025 Ne 164th St, Unit 716, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11881499
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $179 / sqft
$199,000