Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 161 - 180)
16385 Biscayne Blvd, Unit 421, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11973241
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,556 sqft
  • $536 / sqft
$834,000
3660 Ne 166th St, Unit 305, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11990541
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 865 sqft
  • $243 / sqft
$210,000
3703 Ne 166th St, Unit 408, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11848419
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $242 / sqft
$269,000
3944 Ne 167th St, Unit 106, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11988054
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 970 sqft
  • $205 / sqft
$199,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11990112
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 658 sqft
  • $213 / sqft
$140,000
16465 Ne 22nd Ave, Unit 118, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11986636
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 658 sqft
  • $220 / sqft
$145,000
2025 Ne 164th St, Unit 1006, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11935339
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $143 / sqft
$112,900
17301 Biscayne Blvd, Unit 2302, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11743404
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,114 sqft
  • $591 / sqft
$1,250,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 3217, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11952300
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,123 sqft
  • $694 / sqft
$779,000
3601 Ne 170th St, Unit 406, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11989479
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 830 sqft
  • $324 / sqft
$269,000
1851 Ne 168th St, Unit A10, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11988862
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 530 sqft
  • $357 / sqft
$189,000
16570 Ne 26th Ave, Unit 5J, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11969863
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,132 sqft
  • $371 / sqft
$420,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1105, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11936552
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,718 sqft
  • $626 / sqft
$1,075,000
2841 Ne 163rd St, Unit 1007, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11988038
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 710 sqft
  • $387 / sqft
$275,000
2841 Ne 163rd St, Unit 1211, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11905260
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $353 / sqft
$279,000
2075 Ne 164th St, Unit 105, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11863555
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,042 sqft
  • $228 / sqft
$238,000
1851 Ne 168th St, Unit B7, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11862762
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 700 sqft
  • $250 / sqft
$175,000
1851 Ne 168th St, Unit A2, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11861199
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 530 sqft
  • $308 / sqft
$163,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 1207, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11985050
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,736 sqft
  • $633 / sqft
$1,099,000
16950 W Dixie Hwy A128 Hwy, Unit A128, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11985043
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $208 / sqft
$150,000