Miami Condos For Sale

Properties Found: 386 (Displaying 201 - 220)
13250 Sw 7th Ct, Unit 114L, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12002105
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 953 sqft
  • $166 / sqft
$157,999
1400 Saint Charles Pl, Unit L4, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11803734
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,090 sqft
  • $165 / sqft
$180,000
1501 Sw 134th Way, Unit 212D, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11994902
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,192 sqft
  • $175 / sqft
$209,000
1101 Colony Point Cir, Unit 318, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A12005205
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 773 sqft
  • $163 / sqft
$125,900
13250 Sw 4th Ct, Unit 409G, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11989398
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 685 sqft
  • $171 / sqft
$117,000
13350 Sw 1st St, Unit 109P, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11679146
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 811 sqft
  • $161 / sqft
$130,900
13550 Sw 6th Ct, Unit 308A, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12006689
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 953 sqft
  • $163 / sqft
$155,000
650 Sw 124th Ter, Unit 214P, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11951870
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,106 sqft
  • $176 / sqft
$195,000
9491 S Palm Cir S, Unit 103, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12000953
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,016 sqft
  • $276 / sqft
$280,000
11266 Sw 12th St, Unit 201, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11892410
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,037 sqft
  • $193 / sqft
$199,999
8900 Washington Blvd, Unit PH2A, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12005978
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $156 / sqft
$124,999
1791 Nw 96th Ter, Unit 4K, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11946483
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 854 sqft
  • $268 / sqft
$228,900
200 Sw 132nd Way, Unit 203L, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11882658
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 811 sqft
  • $184 / sqft
$149,000
9420 S Hollybrook Lake Dr, Unit 206, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11988929
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 900 sqft
  • $161 / sqft
$144,999
481 Sw 113th Way, Unit 481, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11992575
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 978 sqft
  • $291 / sqft
$285,000
11700 Sw 2nd St, Unit 13202, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11949526
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $281 / sqft
$317,000
8940 S Hollybrook Blvd, Unit 306, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11996949
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 900 sqft
  • $200 / sqft
$179,900
900 Sw 128th Ave, Unit 103D, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11955218
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,045 sqft
  • $139 / sqft
$144,900
12550 Sw 15 St, Unit 106E, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11992173
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,137 sqft
  • $158 / sqft
$180,000
1200 Saint Charles Pl, Unit 207, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11961072
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $163 / sqft
$159,900