Miami Condos For Sale

Properties Found: 386 (Displaying 21 - 40)
8606 Sw 3rd St, Unit 103, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11955463
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 985 sqft
  • $246 / sqft
$241,999
333 Sw 86th Ave, Unit 201, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11701058
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 770 sqft
  • $227 / sqft
$174,800
446 Sw 113th Way, Unit 446, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11660601
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 978 sqft
  • $276 / sqft
$270,000
701 Sw 128th Ave, Unit 310F, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11917292
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,192 sqft
  • $143 / sqft
$170,000
11700 Sw 1st St, Unit 3104, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11881506
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $288 / sqft
$325,000
151 Sw 134th Way, Unit 312N, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11950326
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 811 sqft
  • $148 / sqft
$119,995
11650 Sw 2nd St, Unit 16303, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12021837
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 810 sqft
  • $352 / sqft
$285,000
1001 Colony Point Cir, Unit 503, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A12001320
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,021 sqft
  • $146 / sqft
$148,900
1200 Sw 124th Ter, Unit 106O, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12001997
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 925 sqft
  • $173 / sqft
$160,000
15825 Sw 3rd Ct, Unit 204, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12016758
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,711 sqft
  • $243 / sqft
$415,000
215 Sw 117th Ter, Unit 14107, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12021750
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $308 / sqft
$410,000
200 Sw 95th Ter, Unit 200, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11998966
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,679 sqft
  • $238 / sqft
$399,000
12501 Sw 14th St, Unit 314R, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12021596
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $193 / sqft
$212,000
13355 Sw 16th Ct, Unit 211E, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11945304
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,052 sqft
  • $233 / sqft
$245,000
1049 Sw 147th Ave, Unit 5607, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12011402
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,315 sqft
  • $319 / sqft
$419,000
8900 Washington, Unit 411, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12014275
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $195 / sqft
$155,999
400 Sw 134th Way, Unit 406F, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11891904
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 811 sqft
  • $191 / sqft
$155,000
1200 Sw 137th Ave, Unit 308E, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11980709
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,207 sqft
  • $190 / sqft
$229,900
400 W Palm Cir, Unit 102, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12015236
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 739 sqft
  • $277 / sqft
$204,500
9820 S Hollybrook Lake Dr, Unit 208, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12016856
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $179 / sqft
$210,000