Miami Condos For Sale

Properties Found: 386 (Displaying 81 - 100)
12500 Sw 5th Ct, Unit 307M, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11976377
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,192 sqft
  • $222 / sqft
$265,000
701 Sw 142nd Ave, Unit 108S, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11945976
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,207 sqft
  • $215 / sqft
$260,000
701 Sw 128th Ave, Unit 401F, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11969706
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,507 sqft
  • $212 / sqft
$318,800
9125 Limetree Ln, Unit 168, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11959836
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,472 sqft
  • $196 / sqft
$289,000
12950 Sw 7th Ct, Unit 310A, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11947865
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,045 sqft
  • $115 / sqft
$119,900
, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A12018033
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,080 sqft
  • $332 / sqft
$359,000
1101 Colony Point Cir, Unit 101, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A12007721
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,021 sqft
  • $186 / sqft
$190,000
151 Sw 134th Way, Unit 206N, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12019235
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 811 sqft
  • $129 / sqft
$105,000
10480 Nw 8th St, Unit 201, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11985422
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 932 sqft
  • $279 / sqft
$260,000
210 E Palm Cir E, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11996108
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,113 sqft
  • $278 / sqft
$309,900
9220 S Hollybrook Lake Dr, Unit 208, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11807189
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $137 / sqft
$160,000
13255 Sw 7th Ct, Unit 111D, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11979507
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 811 sqft
  • $148 / sqft
$119,999
13705 Sw 12th St, Unit 304B, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12016288
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,137 sqft
  • $220 / sqft
$249,900
301 Sw 86th Ave, Unit 102, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11976310
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,125 sqft
  • $239 / sqft
$269,000
411 S Hollybrook Dr, Unit 105, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11993778
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 900 sqft
  • $105 / sqft
$94,500
1300 Saint Charles Pl, Unit 613, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11838199
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 740 sqft
  • $149 / sqft
$110,000
1101 Sw 128th Ter, Unit 309C, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12013858
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,192 sqft
  • $205 / sqft
$244,000
100 Sw 130th Ter, Unit 211C, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11982530
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,352 sqft
  • $174 / sqft
$235,000
2040 Nw 81st Ave, Unit 117, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A12017133
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 870 sqft
  • $264 / sqft
$230,000
1100 Colony Point Cir, Unit 105, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11998905
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 773 sqft
  • $187 / sqft
$144,900