Miami Condos For Sale

Properties Found: 386 (Displaying 121 - 140)
711 Sw 111th Way, Unit 202, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12009958
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,058 sqft
  • $265 / sqft
$279,900
12701 Sw 14th St, Unit 108J, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11993388
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,192 sqft
  • $214 / sqft
$255,000
111 S Hollybrook Dr, Unit 107, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11864612
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,459 sqft
  • $125 / sqft
$183,000
11650 Sw 2nd St, Unit 16102, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11989556
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $279 / sqft
$315,000
1731 Nw 96th Ter, Unit 2G, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11892305
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 628 sqft
  • $303 / sqft
$190,000
700 Sw 137th Ave, Unit 215H, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12002242
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,533 sqft
  • $155 / sqft
$238,000
8940 S Hollybrook Blvd, Unit 53-304, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11915800
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $137 / sqft
$159,900
13300 Sw 1st St, Unit 114-O, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11955781
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,166 sqft
  • $154 / sqft
$179,990
571 Sw 141st Ave, Unit 208N, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12005813
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,207 sqft
  • $195 / sqft
$235,500
150 Sw 134th Way, Unit 304R, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12010192
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 954 sqft
  • $184 / sqft
$175,500
800 Sw 125th Way, Unit 312O, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11990704
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,507 sqft
  • $216 / sqft
$325,000
1110 Sw 125th Ave, Unit 112M, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11859253
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,045 sqft
  • $172 / sqft
$179,900
655 Sw 111th Way, Unit 201, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12012630
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,240 sqft
  • $266 / sqft
$330,000
200 Sw 132nd Way, Unit 109L, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11955148
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 811 sqft
  • $166 / sqft
$135,000
1791 Nw 96th Ter, Unit 4N, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11922858
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 854 sqft
  • $297 / sqft
$254,000
700 Sw 137th Ave, Unit 110H, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12015394
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,137 sqft
  • $176 / sqft
$199,900
1100 Colony Point Cir, Unit 316, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11974116
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 773 sqft
  • $125 / sqft
$97,000
10829 Nw 3rd Ct, Unit B12L, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11978437
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 610 sqft
  • $425 / sqft
$259,000
8962 S Hollybrook Blvd, Unit 202, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A12004340
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $188 / sqft
$219,900
251 Sw 132 Way, Unit 417H, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11850892
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,044 sqft
  • $148 / sqft
$154,999