Miami Condos For Sale

Properties Found: 105 (Displaying 61 - 80)
430 Grand Bay Dr, Unit PH-1AN, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11915787
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 9,600 sqft
  • $2,708 / sqft
$26,000,000
199 Ocean Lane Dr, Unit 311, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11968179
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $873 / sqft
$1,100,000
555 Crandon Blvd, Unit 43, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11996251
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $672 / sqft
$699,000
791 Crandon Blvd, Unit 302, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A12004256
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,510 sqft
  • $1,331 / sqft
$3,340,000
719 Crandon Blvd, Unit 310, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A12004519
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $1,147 / sqft
$1,950,000
155 Ocean Lane Dr, Unit 611, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11943186
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $913 / sqft
$1,150,000
798 Crandon Blvd, Unit 55-B, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A12000162
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 776 sqft
  • $707 / sqft
$549,000
151 Crandon Blvd, Unit 1035, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11981260
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,547 sqft
  • $1,092 / sqft
$1,690,000
201 Crandon Blvd, Unit 175, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11995772
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,604 sqft
  • $1,709 / sqft
$4,450,000
765 Crandon Blvd, Unit 307, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11770441
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,091 sqft
  • $1,003 / sqft
$3,100,000
201 Crandon Blvd, Unit 932, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A12000042
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,089 sqft
  • $836 / sqft
$910,000
101 Ocean Lane Dr, Unit 1013, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11981056
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $617 / sqft
$895,000
1111 Crandon Blvd, Unit A405, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11985493
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,409 sqft
  • $887 / sqft
$1,250,000
445 Grand Bay Dr, Unit 1001, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11896664
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,810 sqft
  • $2,058 / sqft
$9,900,000
155 Ocean Lane Dr, Unit 302, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11896908
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 895 sqft
  • $866 / sqft
$775,000
100 Ocean Lane Dr, Unit 301, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11971531
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,242 sqft
  • $620 / sqft
$770,000
177 Ocean Lane Dr, Unit 512, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11998282
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $929 / sqft
$1,170,160
151 Crandon Blvd, Unit 241, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11996164
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,532 sqft
  • $979 / sqft
$1,500,000
255 Sunrise Dr, Unit 107, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11964691
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 608 sqft
  • $821 / sqft
$499,000
791 Crandon Blvd, Unit 603, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11943754
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,605 sqft
  • $1,478 / sqft
$3,850,000