Miami Condos For Sale

Properties Found: 105 (Displaying 81 - 100)
151 Crandon Blvd, Unit 702, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11817162
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,506 sqft
  • $929 / sqft
$1,399,000
100 Ocean Lane Dr, Unit 202, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11966082
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 870 sqft
  • $684 / sqft
$595,000
1121 Crandon Blvd, Unit E1203, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11977930
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,409 sqft
  • $958 / sqft
$1,350,000
170 Ocean Lane Dr, Unit 403, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11964155
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,435 sqft
  • $759 / sqft
$1,089,000
781 Crandon Blvd, Unit 804, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11937481
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,500 sqft
  • $1,640 / sqft
$4,100,000
350 Ocean Dr, Unit 701N, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11958326
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 3,787 sqft
  • $3,167 / sqft
$11,995,000
177 Ocean Lane Dr, Unit 208, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11896666
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $873 / sqft
$1,100,000
350 Ocean Dr, Unit 201N, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11941846
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,357 sqft
  • $2,354 / sqft
$5,549,000
55 Ocean Lane Dr, Unit 1031, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11981705
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,734 sqft
  • $807 / sqft
$1,400,000
715 Crandon Blvd, Unit PH-5, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11860636
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,310 sqft
  • $1,260 / sqft
$1,650,000
600 Grapetree Dr, Unit 11BN, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11968667
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,711 sqft
  • $1,044 / sqft
$3,874,000
240 Galen Dr, Unit 314, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11980507
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 725 sqft
  • $683 / sqft
$495,000
199 Ocean Lane Dr, Unit 401, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11970482
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,825 sqft
  • $1,593 / sqft
$4,500,000
151 Crandon Blvd, Unit 127, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11969687
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,103 sqft
  • $793 / sqft
$875,000
251 Crandon Blvd, Unit 227, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11883237
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,546 sqft
  • $1,229 / sqft
$1,900,000
210 Sea View Dr, Unit 207, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11972715
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 875 sqft
  • $686 / sqft
$599,999
791 Crandon Blvd, Unit 1005, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11972077
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,084 sqft
  • $1,832 / sqft
$5,650,000
360 Ocean Dr, Unit 205S, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11810648
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,830 sqft
  • $1,995 / sqft
$3,650,000
255 Sunrise Dr, Unit 103, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11927667
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 608 sqft
  • $814 / sqft
$495,000
799 Crandon Blvd, Unit 605, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11960157
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,510 sqft
  • $1,552 / sqft
$3,895,000