Miami Homes For Sale

Properties Found: 11235 (Displaying 1 - 20)
10906 Sw 232nd Ter, Homestead, FL 33032
  • MLS# A12018213
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,530 sqft
  • $291 / sqft
$445,000
2266 Nw 208th Ter, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A12018883
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,667 sqft
  • $378 / sqft
$630,000
4340 Sw 19th St, West Park, FL 33023
  • MLS# A11901929
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,022 sqft
  • $345 / sqft
$698,500
7004 Sw 139th Pl, Miami, FL 33183
  • MLS# A11921197
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,787 sqft
  • $464 / sqft
$830,000
820 Ne 83rd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11931244
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 2,693 sqft
  • $923 / sqft
$2,485,000
4761 Ne 18th Ave, Oakland Park, FL 33334
  • MLS# A11948303
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,024 sqft
  • $444 / sqft
$899,000
3640 Sw 22nd St, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11955839
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,391 sqft
  • $431 / sqft
$599,000
912 Se 13th St, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A11968271
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,619 sqft
  • $563 / sqft
$1,475,000
11190 Sw 57th St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11995752
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,563 sqft
  • $489 / sqft
$765,000
350 N Federal Hwy, Unit TH102S, Boynton Beach, FL 33435
  • MLS# A12004334
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,685 sqft
  • $312 / sqft
$525,000
16751 Waters Edge Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11999992
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,397 sqft
  • $412 / sqft
$1,399,000
933 Nw 18th Ave, Boca Raton, FL 33486
  • MLS# A12016294
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,669 sqft
  • $315 / sqft
$525,000
5770 La Luneta Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11667324
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 6,198 sqft
  • $641 / sqft
$3,975,000
2152 Prairie Ave, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11849350
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,982 sqft
  • $1,130 / sqft
$4,500,000
5149 Alton Rd, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11874699
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,522 sqft
  • $1,099 / sqft
$3,870,000
1815 Fairhaven Pl, Miami, FL 33133
  • MLS# A11901377
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,665 sqft
  • $1,978 / sqft
$7,250,000
155 Nw 124th St, North Miami, FL 33168
  • MLS# A11908817
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,304 sqft
  • $579 / sqft
$755,000
2661 Johnson St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11957021
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,141 sqft
  • $490 / sqft
$1,049,000
190 Ne 173rd St, Miami, FL 33162
  • MLS# A11966759
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,513 sqft
  • $462 / sqft
$699,000
11497 Sw 242nd St, Homestead, FL 33032
  • MLS# A11986697
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,437 sqft
  • $263 / sqft
$640,000