Miami Homes For Sale

Properties Found: 11240 (Displaying 101 - 120)
1503 Nw 178th Ln, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A11838811
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,546 sqft
  • $338 / sqft
$861,000
1060 Cascade Drive, Davenport, FL 33837
  • MLS# A11863819
  • 3 beds
  • 2 baths
$299,900
475 Ocean Ridge Way, Juno Beach, FL 33408
  • MLS# A11905670
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,793 sqft
  • $488 / sqft
$875,000
2809 Ne 24th Pl, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A11924597
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,255 sqft
  • $1,316 / sqft
$5,599,999
6708 Nw 193rd Ter, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A11963225
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,089 sqft
  • $339 / sqft
$369,000
8333 Sw 144th Ct, Miami, FL 33183
  • MLS# A11966597
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,171 sqft
  • $460 / sqft
$998,000
1978 Roseate Ln, Other, FL 33957
  • MLS# A11975551
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,026 sqft
  • $410 / sqft
$830,660
2022 Se 18th St, Homestead, FL 33035
  • MLS# A11982619
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,786 sqft
  • $197 / sqft
$549,000
1508 Nw 31st Ave, Other, FL 33993
  • MLS# A11979694
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,108 sqft
  • $282 / sqft
$595,000
13076 Feathering Way, Palm Beach Gardens, FL 33412
  • MLS# A11986526
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,704 sqft
  • $391 / sqft
$1,449,000
1209 La Mancha Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11993534
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,009 sqft
  • $836 / sqft
$1,679,000
10940 Sw 143rd Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A11996490
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,645 sqft
  • $395 / sqft
$650,000
1357 Sw 4th Ter, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11996593
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,065 sqft
  • $469 / sqft
$500,000
29021 Sw 163rd Ct, Homestead, FL 33033
  • MLS# A12000979
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,974 sqft
  • $259 / sqft
$770,000
501 Lawn Way, Miami Springs, FL 33166
  • MLS# A12003685
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,882 sqft
  • $425 / sqft
$799,999
1103 Pizarro St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12004077
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,268 sqft
  • $1,036 / sqft
$2,350,000
3434 Nw 46th Pl, Cape Coral, FL 33993
  • MLS# A12004855
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,784 sqft
  • $462 / sqft
$1,750,000
4331 Sw 7th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A12005502
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,081 sqft
  • $703 / sqft
$760,000
4232 E Tradewinds Ave, Lauderdale By The Sea, FL 33308
  • MLS# A12000167
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,484 sqft
  • $1,158 / sqft
$6,350,000
11834 Highland Pl, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12007630
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,066 sqft
  • $313 / sqft
$960,000