Miami Homes For Sale

Properties Found: 11240 (Displaying 61 - 80)
4665 Caspian Way, Davie, FL 33314
  • MLS# A11982712
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,863 sqft
  • $293 / sqft
$545,000
11295 W 34th Way, Hialeah Gardens, FL 33018
  • MLS# A11982188
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,540 sqft
  • $336 / sqft
$518,000
4065 Battersea Rd, Miami, FL 33133
  • MLS# A12007440
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,676 sqft
  • $896 / sqft
$3,295,000
9340 Sw 178th Street, Palmetto Bay, FL 33157
  • MLS# A12016948
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,028 sqft
  • $444 / sqft
$899,900
2120 Ne 197th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A11991348
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,873 sqft
  • $901 / sqft
$3,490,000
4201 Mckinley St, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A12004506
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,608 sqft
  • $367 / sqft
$590,000
4301 Nw 35th Ave, Lauderdale Lakes, FL 33309
  • MLS# A12016855
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,851 sqft
  • $262 / sqft
$485,000
23080 Sw 99th Ct, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11810974
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,335 sqft
  • $322 / sqft
$429,900
5400 Nw 57th Ct, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A11863809
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,862 sqft
  • $349 / sqft
$649,900
4948 Gambero Way, Ave Maria, FL 34142
  • MLS# A11867023
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,167 sqft
  • $185 / sqft
$585,000
4390 Sw 122nd Ter, Davie, FL 33330
  • MLS# A11896550
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,958 sqft
  • $422 / sqft
$1,670,000
3414 Nw 21st St, Cape Coral, FL 33993
  • MLS# A11897712
  • 4 beds
  • 3 baths
$690,000
1815 Fairhaven Pl, Miami, FL 33133
  • MLS# A11901377
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,665 sqft
  • $1,978 / sqft
$7,250,000
79 W Shore Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11883852
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,718 sqft
  • $1,070 / sqft
$3,979,000
4740 Nw 84th Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A11909488
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,163 sqft
  • $432 / sqft
$935,000
2701 Sw 58th Mnr, Unit F, Dania Beach, FL 33312
  • MLS# A11922594
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,292 sqft
  • $294 / sqft
$379,988
3521 Sw 58th Ct, Miami, FL 33155
  • MLS# A11922999
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,412 sqft
  • $1,059 / sqft
$1,495,000
6275 N Highway 1, Melbourne, FL 32940
  • MLS# A11946492
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,290 sqft
  • $932 / sqft
$4,000,000
12237 Sw 193rd St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11967942
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,751 sqft
  • $443 / sqft
$775,000
6402 Nw 8th Ave, Miami, FL 33150
  • MLS# A11970731
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,169 sqft
  • $432 / sqft
$505,000