Jillshar Darrylcar 3 bedroom Single Family House For Sale
Undisclosed Address, North Miami, FL 33162

$75,000

Details

• MLS Number:A1820821
  • List Price: $110,000
  • Sold Price: $75,000
  • Living Area: 1168 Ft² / 109 M²
  • Price Per Foot/Meter: $64 / $691
  • Bedrooms:3
  • Full Baths:2
  • Taxes:$838
  • Year Built:1953
  • Listing Date:July 29, 2013
  • Sold Date: December 9, 2013
  • Days On Market:132

Similar Properties

666 Ne 164th Ter
Miami, FL 33162
  • MLS# A11985300
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,238 sqft
  • $581 / sqft
$719,000
550 Ne 173rd St
North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11983113
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,586 sqft
  • $422 / sqft
$669,000

North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A12020106
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,294 sqft
  • $475 / sqft
$615,000
921 Ne 159th St
North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A12010440
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,094 sqft
  • $425 / sqft
$465,000
190 Ne 173rd St
Miami, FL 33162
  • MLS# A11966759
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,513 sqft
  • $462 / sqft
$699,000
1440 Ne 174th St
North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A12004038
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,327 sqft
  • $471 / sqft
$624,999
17621 Ne 7th Ave
Miami, FL 33162
  • MLS# A12022899
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,529 sqft
  • $719 / sqft
$1,099,000
17815 Ne 7th Ct
Miami, FL 33162
  • MLS# A11988630
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,577 sqft
  • $476 / sqft
$750,000