36 52 41 West Miami Shore 2 bedroom Single Family House For Sale
Undisclosed Address, Miami Shores, FL 33168

$49,500

Details

• MLS Number:A1820940
  • List Price: $67,000
  • Sold Price: $49,500
  • Living Area: 1171 Ft² / 109 M²
  • Price Per Foot/Meter: $42 / $455
  • Bedrooms:2
  • Full Baths:1
  • Taxes:$752
  • Year Built:1948
  • Listing Date:July 29, 2013
  • Sold Date: January 30, 2014
  • Days On Market:184

Similar Properties

1030 Nw 141st St
Miami, FL 33168
  • MLS# A12009162
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $576 / sqft
$415,000
1030 Nw 116th Ter
Miami, FL 33168
  • MLS# A12011726
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 701 sqft
  • $571 / sqft
$400,000
172 Nw 116th St
Miami, FL 33168
  • MLS# A12002996
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,256 sqft
  • $469 / sqft
$589,000

North Miami, FL 33168
  • MLS# A12013640
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,283 sqft
  • $366 / sqft
$469,000
14031 Nw 5th Ave
Miami, FL 33168
  • MLS# A11992351
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 936 sqft
  • $800 / sqft
$749,000
1080 Nw 121st St
North Miami, FL 33168
  • MLS# A11965145
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $554 / sqft
$399,000
435 Nw 127th St
North Miami, FL 33168
  • MLS# A12011650
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 976 sqft
  • $430 / sqft
$420,000
60 Nw 128th St
North Miami, FL 33168
  • MLS# A11991844
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,713 sqft
  • $277 / sqft
$475,000