Breezy Hgts 1St Addn 3 bedroom Single Family House For Sale
Undisclosed Address, North Miami, FL 33167

$55,300

Details

• MLS Number:A1738137
  • List Price: $35,000
  • Sold Price: $55,300
  • Living Area: 1043 Ft² / 97 M²
  • Price Per Foot/Meter: $53 / $571
  • Bedrooms:3
  • Full Baths:1
  • Taxes:$1,882
  • Year Built:1951
  • Listing Date:January 22, 2013
  • Sold Date: June 13, 2013
  • Days On Market:141

Similar Properties

11298 Nw 21st Ct
Miami, FL 33167
  • MLS# A11999096
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,193 sqft
  • $326 / sqft
$715,000
10747 Nw 22nd Ct
Miami, FL 33167
  • MLS# A11987924
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,444 sqft
  • $429 / sqft
$619,000
1830 Nw 135th St
Miami, FL 33167
  • MLS# A11984920
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,067 sqft
  • $539 / sqft
$575,000
12425 Nw 22nd Ave
Miami, FL 33167
  • MLS# A12021730
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,318 sqft
  • $216 / sqft
$499,777
13075 Nw 16th Ave
North Miami, FL 33167
  • MLS# A12020435
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,321 sqft
  • $477 / sqft
$630,000
1880 Nw 111th St
Miami, FL 33167
  • MLS# A12018920
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $481 / sqft
$539,000
1861 Nw 112th St
Miami, FL 33167
  • MLS# A12012469
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,220 sqft
  • $422 / sqft
$515,000
14621 Nw 13th Rd
Miami, FL 33167
  • MLS# A12003826
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,344 sqft
  • $420 / sqft
$565,000