Sawgrass Lakes 3 bedroom Townhouse For Sale
, Sunrise, FL 33323

$505,000

Details

• MLS Number:A11163336
  • List Price: $505,000
  • Sold Price: $505,000
  • Living Area: 1546 Ft² / 144 M²
  • Price Per Foot/Meter: $327 / $3,516
  • Bedrooms:3
  • Full Baths:2
  • Half Baths:1
  • Maintenance:$418
  • Taxes:$6,817
  • Year Built:2011
  • Listing Date:February 18, 2022
  • Sold Date: April 12, 2022
  • Days On Market:52

Description

Beautiful Milano

Features

• Floor:Wood
  • Interior Feature:GardenTubRomanTub, Other
  • Exterior Feature:Courtyard

Location

Similar Properties

12490 Nw 33rd St
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A11987776
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $324 / sqft
$550,000
12204 Nw 36th Pl
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A11878095
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,444 sqft
  • $294 / sqft
$424,900
3361 Nw 125th Ave
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A12001140
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,886 sqft
  • $292 / sqft
$550,000
3150 Nw 126th Ave
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A12006377
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,996 sqft
  • $330 / sqft
$659,000
3743 Nw 122nd Ter
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A12002439
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,444 sqft
  • $289 / sqft
$418,000
3210 Nw 126th Avenue, Unit 3210
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A12012796
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,996 sqft
  • $326 / sqft
$650,000
3804 Nw 121st Ave
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A11999531
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,444 sqft
  • $289 / sqft
$418,000
1441 Nw 126th Way
Sunrise, FL 33323
  • MLS# A12009050
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,848 sqft
  • $257 / sqft
$474,900