Palm Aire Village 2 3 bedroom Single Family House For Sale
Undisclosed Address, Fort Lauderdale, FL 33309

$175,000

Details

• MLS Number:A1838366
  • List Price: $180,000
  • Sold Price: $175,000
  • Living Area: 1690 Ft² / 157 M²
  • Price Per Foot/Meter: $104 / $1,115
  • Bedrooms:3
  • Full Baths:2
  • Taxes:$1,944
  • Year Built:1974
  • Listing Date:September 5, 2013
  • Sold Date: December 20, 2013
  • Days On Market:105

Similar Properties

1930 Nw 33rd St
Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A12012472
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,224 sqft
  • $519 / sqft
$635,000
2031 Nw 32nd St
Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A11992191
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,347 sqft
  • $356 / sqft
$479,900
518 Nw 47th Ct
Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A12020778
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,264 sqft
  • $407 / sqft
$514,900
4460 Waterside Dr
Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A12012531
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,235 sqft
  • $443 / sqft
$989,999
60 Nw 47th Ct
Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A12019356
  • 3 beds
  • 2 baths
$500,000
2162 Appleton Cir N
Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A11914312
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,966 sqft
  • $330 / sqft
$649,000
3617 Nw 37th St
Lauderdale Lakes, FL 33309
  • MLS# A12018948
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,935 sqft
  • $302 / sqft
$585,000
2454 Primrose Pl
Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A12018461
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,143 sqft
  • $371 / sqft
$795,000