Miami Homes For Sale

Properties Found: 39 (Displaying 1 - 20)
1568 Ne 35th St, Oakland Park, FL 33334
  • MLS# A11960431
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 656 sqft
  • $442 / sqft
$289,900
8838 Bella Vista Dr, Boca Raton, FL 33433
  • MLS# A11975210
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 908 sqft
  • $253 / sqft
$230,000
2048 Champions Way, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12011644
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 882 sqft
  • $244 / sqft
$215,000
3584 Saint Gaudens Rd, Miami, FL 33133
  • MLS# A12004318
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,550 sqft
  • $4,355 / sqft
$6,750,000
255 Sunrise Dr, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A12016741
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 676 sqft
  • $710 / sqft
$480,000
40 Pirates Dr, Key Largo, FL 33037
  • MLS# A11922291
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 561 sqft
  • $884 / sqft
$495,900
4801 Nw 7th St, Miami, FL 33126
  • MLS# A12014859
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 709 sqft
  • $267 / sqft
$189,000
2107 Se 10th Ave, Unit 833, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A11978187
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 878 sqft
  • $393 / sqft
$345,000
6937 Bay Dr, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11988975
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 686 sqft
  • $423 / sqft
$290,000
100 Ne 6th Ave, Homestead, FL 33030
  • MLS# A11987493
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 5,891 sqft
  • $2 / sqft
$10,000
, Miami, FL 33174
  • MLS# A12014294
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 667 sqft
  • $367 / sqft
$245,000
142 Nw 10th Ct, Boynton Beach, FL 33426
  • MLS# A11920909
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,012 sqft
  • $247 / sqft
$250,000
205 Highway A1a Unit 502, Satellite Beach, FL 32937
  • MLS# A12013665
  • 1 bed
  • 1 bath
$345,000
2826 Van Buren St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11986669
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 562 sqft
  • $246 / sqft
$138,000
2965 Ne 185th St, Unit 1509, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11660070
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 859 sqft
  • $328 / sqft
$282,000
2287 Ne Patrician St, Jensen Beach, FL 34957
  • MLS# A12010542
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 989 sqft
  • $420 / sqft
$415,000
2941 Ne 185th St, Unit 1305, Miami, FL 33180
  • MLS# A11646776
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 859 sqft
  • $395 / sqft
$339,000
680 S Orange, Clewiston, FL 33440
  • MLS# A11979127
  • 1 bed
  • 1 bath
$200,000
2130 Park Ave, Unit 3, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12006815
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 791 sqft
  • $631 / sqft
$499,000
28 Ne 185th Ter, Miami Gardens, FL 33179
  • MLS# A12006772
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 909 sqft
  • $495 / sqft
$450,000