Miami Homes For Sale

Properties Found: 13 (Displaying 1 - 13)
3506 Nw 13th St, Lauderhill, FL 33311
  • MLS# A12019464
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $284 / sqft
$318,000
5705 Nw 14th St, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11992122
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,019 sqft
  • $294 / sqft
$299,900
2218 Nw 59th Way, Unit 63-B, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11889167
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 940 sqft
  • $191 / sqft
$180,000
1750 Nw 55th Ave, Unit 103, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11831868
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,003 sqft
  • $145 / sqft
$145,000
4715 Nw 82nd Ave, Unit 1405, Lauderhill, FL 33351
  • MLS# A12009800
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,224 sqft
  • $204 / sqft
$250,000
5415 Nw 27th St, Unit A1, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11994190
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,020 sqft
  • $152 / sqft
$155,000
2424 Nw 52nd Ave, Unit 2424, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11969683
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,020 sqft
  • $162 / sqft
$165,000
3593 Nw 13th St, Unit 3593, Lauderhill, FL 33311
  • MLS# A11849092
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,261 sqft
  • $230 / sqft
$289,990
3568 Nw 13th St, Lauderhill, FL 33311
  • MLS# A11960343
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $254 / sqft
$285,000
1796 Nw 55th Ave, Unit 103, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11831834
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,003 sqft
  • $145 / sqft
$145,000
5630 Nw 21st St, Unit 31-C, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11971336
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 868 sqft
  • $184 / sqft
$160,000
2430 Nw 55th Ter, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11940708
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 849 sqft
  • $340 / sqft
$289,000
2442 Nw 55th Ter, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11820699
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 849 sqft
  • $211 / sqft
$179,000