Miami Homes For Sale

Properties Found: 7 (Displaying 1 - 7)
3533 Nw 30th Ct, Lauderdale Lakes, FL 33311
  • MLS# A12001443
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,104 sqft
  • $303 / sqft
$335,000
3624 Nw 29th Pl, Lauderdale Lakes, FL 33311
  • MLS# A11985555
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,227 sqft
  • $265 / sqft
$325,000
3540 Nw 30th Pl, Lauderdale Lakes, FL 33311
  • MLS# A11996043
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,104 sqft
  • $294 / sqft
$325,000
4177 Nw 52nd Ave, Lauderdale Lakes, FL 33319
  • MLS# A11925830
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,213 sqft
  • $244 / sqft
$295,900
4933 Nw 42nd St, Lauderdale Lakes, FL 33319
  • MLS# A11977793
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,284 sqft
  • $256 / sqft
$329,000
, Lauderdale Lakes, FL 33311
  • MLS# A11973420
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,227 sqft
  • $269 / sqft
$329,900
4550 Nw 43rd St, Lauderdale Lakes, FL 33319
  • MLS# A11875606
  • 2 beds
  • 2 baths
$380,000