Miami Homes For Sale

Properties Found: 17 (Displaying 1 - 17)
12175 Nw 36th Pl, Sunrise, FL 33323
  • MLS# A11876451
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,388 sqft
  • $287 / sqft
$399,000
7959 Nw 41st Ct, Sunrise, FL 33351
  • MLS# A12001042
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 954 sqft
  • $309 / sqft
$295,000
1817 Nw 60th Ave, Unit G, Sunrise, FL 33313
  • MLS# A12012478
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 550 sqft
  • $273 / sqft
$149,900
8357 Nw 25th Ct, Sunrise, FL 33322
  • MLS# A12015455
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,053 sqft
  • $399 / sqft
$419,900
, Sunrise, FL 33313
  • MLS# A12006458
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $326 / sqft
$429,995
2498 Nw 98th Ln, Sunrise, FL 33322
  • MLS# A11988487
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,247 sqft
  • $349 / sqft
$435,000
10836 Nw 30th Pl, Unit 354, Sunrise, FL 33322
  • MLS# A11967759
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,074 sqft
  • $298 / sqft
$319,900
11373 Nw 34th Pl, Sunrise, FL 33323
  • MLS# A11883296
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,498 sqft
  • $307 / sqft
$460,000
2320 Nw 73rd Ave, Sunrise, FL 33313
  • MLS# A11996871
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,537 sqft
  • $344 / sqft
$529,000
102 Riverwalk Cir, Sunrise, FL 33326
  • MLS# A11989808
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,774 sqft
  • $281 / sqft
$498,000
3282 N Pine Island Rd, Unit 301, Sunrise, FL 33351
  • MLS# A11984029
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,428 sqft
  • $214 / sqft
$305,000
9590 Nw 24th Pl, Sunrise, FL 33322
  • MLS# A12013363
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,247 sqft
  • $457 / sqft
$570,000
8350 Nw 27th Pl, Sunrise, FL 33322
  • MLS# A12012709
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,603 sqft
  • $331 / sqft
$529,900
2441 E Aragon Blvd, Unit 5, Sunrise, FL 33313
  • MLS# A11995029
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $307 / sqft
$405,000
7980 S Aragon Blvd, Unit 2, Sunrise, FL 33322
  • MLS# A11950542
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,365 sqft
  • $304 / sqft
$415,000
6521 Nw 21st St, Sunrise, FL 33313
  • MLS# A11843476
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 962 sqft
  • $468 / sqft
$450,000
6720 Nw 28th St, Sunrise, FL 33313
  • MLS# A11899432
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $375 / sqft
$450,000