Miami Homes For Sale

Properties Found: 8 (Displaying 1 - 8)
243 Sw 6th Ln, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11987237
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,140 sqft
  • $232 / sqft
$265,000
640 Sw 5th Ave, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12005138
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,160 sqft
  • $396 / sqft
$459,900
496 Ne 5th St, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11996089
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $269 / sqft
$324,900
484 Ne 5th St, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11900065
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $223 / sqft
$269,000
540 Ne 5th Ln, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11949011
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $248 / sqft
$299,000
544 Ne 5th St, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11909263
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $233 / sqft
$282,000
540 Ne 5th Ter, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11953788
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $270 / sqft
$325,900
476 Ne 4th Ln, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11979724
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $248 / sqft
$299,000