Miami Homes For Sale

Properties Found: 11 (Displaying 1 - 11)
9133 Sw 227th St, Unit 5, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A12019174
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,458 sqft
  • $278 / sqft
$405,000
19620 Sw 103rd Ct, Unit 1-1, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11945623
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,020 sqft
  • $342 / sqft
$349,000
10020 Dominican Dr, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12008806
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 868 sqft
  • $593 / sqft
$514,900
9011 Sw 227th St, Unit 1, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11980066
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,458 sqft
  • $267 / sqft
$389,777
21459 Sw 86th Pl, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11959260
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $335 / sqft
$384,999
9113 Sw 227th St, Unit 1, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11995299
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,458 sqft
  • $264 / sqft
$385,000
9955 Sw 215th St, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12018658
  • 2 beds
  • 1 bath
$515,000
9001 Sw 227th St, Unit 7, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11994100
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,458 sqft
  • $257 / sqft
$375,000
21525 Sw 87th Ct, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12008043
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,082 sqft
  • $314 / sqft
$340,000
21567 Sw 87th Ct, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11993089
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 840 sqft
  • $392 / sqft
$329,500
19550 Sw 103rd Ct, Unit 5, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11851039
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,020 sqft
  • $352 / sqft
$359,500