Miami Homes For Sale

Properties Found: 34 (Displaying 1 - 20)
12860 Sunset Blvd, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A11965416
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,899 sqft
  • $348 / sqft
$660,000
13010 60th St N, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A11955769
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,904 sqft
  • $297 / sqft
$565,000
4035 N 110th Ave N, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A11811583
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,900 sqft
  • $267 / sqft
$775,000
375 Plymouth Road, West Palm Beach, FL 33405
  • MLS# A11915683
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,967 sqft
  • $1,116 / sqft
$2,195,000
812 33rd St, West Palm Beach, FL 33407
  • MLS# A11960547
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 850 sqft
  • $435 / sqft
$370,000
7635 Ironhorse Blvd, West Palm Beach, FL 33412
  • MLS# A11972154
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,474 sqft
  • $384 / sqft
$949,000
6319 Trails Of Foxford Ct, West Palm Beach, FL 33415
  • MLS# A11959670
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,300 sqft
  • $311 / sqft
$715,000
5324 Gray Fox Ct, West Palm Beach, FL 33415
  • MLS# A12012192
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,143 sqft
  • $332 / sqft
$380,000
8244 Lakeview Dr, West Palm Beach, FL 33412
  • MLS# A11953548
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,466 sqft
  • $304 / sqft
$749,000
3978 W Hamilton Ky, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A12015139
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,942 sqft
  • $272 / sqft
$529,000
1140 Sand Drift Way, Unit B, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A11918747
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,797 sqft
  • $334 / sqft
$600,000
1344 9th St, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A11872172
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 864 sqft
  • $347 / sqft
$300,000
429 Avenida Hermosa, West Palm Beach, FL 33405
  • MLS# A12018337
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,305 sqft
  • $375 / sqft
$489,900
816 Tuscaloosa St, West Palm Beach, FL 33405
  • MLS# A11966615
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,048 sqft
  • $463 / sqft
$485,000
831 El Prado, West Palm Beach, FL 33405
  • MLS# A12017262
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 918 sqft
  • $507 / sqft
$465,000
931 35th St, West Palm Beach, FL 33407
  • MLS# A12007292
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,199 sqft
  • $342 / sqft
$410,000
2687 Clipper Cir, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A11940045
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,803 sqft
  • $247 / sqft
$445,000
4681 Cherry Rd, West Palm Beach, FL 33417
  • MLS# A11991432
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,788 sqft
  • $162 / sqft
$290,000
822 Avenida Hermosa, West Palm Beach, FL 33405
  • MLS# A12011325
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,511 sqft
  • $295 / sqft
$445,000
4105 Clearview Ter, West Palm Beach, FL 33417
  • MLS# A11993020
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,447 sqft
  • $252 / sqft
$364,900