Miami Homes For Sale

Properties Found: 179 (Displaying 121 - 140)
2231 Nw 9th Ct, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11845529
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,050 sqft
  • $332 / sqft
$349,000
2860 Sw 13th Ct, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11978266
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,116 sqft
  • $533 / sqft
$595,000
3524 Sw 14th St, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11994740
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,225 sqft
  • $441 / sqft
$540,000
607 Sw 10th St, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11953195
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,667 sqft
  • $389 / sqft
$649,000
750 Carolina Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A12000020
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,212 sqft
  • $433 / sqft
$525,000
5900 Ne 15th Ave, Fort Lauderdale, FL 33334
  • MLS# A11973295
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,534 sqft
  • $711 / sqft
$1,090,000
701 Sw 9th Ave, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11911632
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,310 sqft
  • $748 / sqft
$980,000
1620 Nw 15th Pl, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11878779
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,127 sqft
  • $346 / sqft
$390,000
1581 Sw 27th Ter, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11999340
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,392 sqft
  • $424 / sqft
$590,000
2815 Ne 26th Pl, Fort Lauderdale, FL 33306
  • MLS# A11993646
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,690 sqft
  • $2,045 / sqft
$5,500,000
1205 Ne 17th Ter, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11998052
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,034 sqft
  • $822 / sqft
$850,000
411 Sw 22nd Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11960287
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $319 / sqft
$430,000
2788 Nw 9th Pl, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11987867
  • 3 beds
  • 2 baths
$575,000
1142 Nw 2nd Ave, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11984878
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,102 sqft
  • $499 / sqft
$549,500
1803 Sw 43rd Way, Fort Lauderdale, FL 33317
  • MLS# A11988510
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 780 sqft
  • $590 / sqft
$460,000
804 Ne 16th Ter, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11993314
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,623 sqft
  • $658 / sqft
$1,725,000
1300 Nw 7th Ter, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11757233
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 945 sqft
  • $528 / sqft
$499,000
5510 Ne 18th Ave, Fort Lauderdale, FL 33334
  • MLS# A11974395
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,560 sqft
  • $494 / sqft
$769,900
507 Nw 8th Ave #2, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11964875
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,196 sqft
  • $485 / sqft
$579,900
507 Nw 8th Ave #1, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11964880
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,205 sqft
  • $481 / sqft
$579,900