Miami Homes For Sale

Properties Found: 56 (Displaying 1 - 20)
6320 S Station Sq, Davie, FL 33314
  • MLS# A12005007
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,615 sqft
  • $328 / sqft
$530,000
1921 Sw 112th Ave, Davie, FL 33325
  • MLS# A11848015
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,699 sqft
  • $583 / sqft
$990,000
12911 Sw 17th Pl, Davie, FL 33325
  • MLS# A11912112
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,188 sqft
  • $400 / sqft
$475,000
3563 W Tree Tops Ct, Davie, FL 33328
  • MLS# A12000444
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,438 sqft
  • $369 / sqft
$899,000
1110 Cedar Creek Way, Davie, FL 33325
  • MLS# A11994828
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,740 sqft
  • $394 / sqft
$685,000
9481 Oak Grove Cir, Davie, FL 33328
  • MLS# A11996415
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,943 sqft
  • $368 / sqft
$715,000
2176 Nova Village Dr, Davie, FL 33317
  • MLS# A12016012
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,421 sqft
  • $341 / sqft
$485,000
9111c Sw 20th St, Davie, FL 33324
  • MLS# A12020001
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,488 sqft
  • $312 / sqft
$464,777
2806 Oak Grove Rd, Davie, FL 33328
  • MLS# A12004655
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,643 sqft
  • $419 / sqft
$689,000
2638 Oak Park Cir, Davie, FL 33328
  • MLS# A12012494
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,943 sqft
  • $380 / sqft
$739,000
1199 Sw 109th Ln, Davie, FL 33324
  • MLS# A11988718
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,774 sqft
  • $304 / sqft
$539,000
5730 Sw 54th Ter, Davie, FL 33314
  • MLS# A11956700
  • 3 beds
  • 2 baths
$535,000
14630 Cedar Creek Pl, Davie, FL 33325
  • MLS# A12015517
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,801 sqft
  • $430 / sqft
$775,000
9126 Sw 20th Pl, Unit C, Davie, FL 33324
  • MLS# A12016709
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,488 sqft
  • $285 / sqft
$424,000
13950 Oak Ridge Dr, Davie, FL 33325
  • MLS# A12012109
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,819 sqft
  • $421 / sqft
$765,000
13750 Green Cove Pl, Davie, FL 33325
  • MLS# A12013306
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,560 sqft
  • $481 / sqft
$750,000
4665 Caspian Way, Davie, FL 33314
  • MLS# A11982712
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,863 sqft
  • $293 / sqft
$545,000
2539 Sw 73rd Ter, Unit 94, Davie, FL 33317
  • MLS# A12015314
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,850 sqft
  • $225 / sqft
$415,900
8207 Sw 26th Pl, Davie, FL 33328
  • MLS# A12015262
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,874 sqft
  • $454 / sqft
$850,000
4946 Sw 66th Ter, Davie, FL 33314
  • MLS# A12015435
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,454 sqft
  • $364 / sqft
$529,000