Miami Homes For Sale

Properties Found: 56 (Displaying 41 - 56)
4706 Santa Cruz Way, Davie, FL 33314
  • MLS# A11994915
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,438 sqft
  • $355 / sqft
$510,000
8404 Sw 26th St, Davie, FL 33324
  • MLS# A11998184
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,740 sqft
  • $428 / sqft
$745,000
5990 Mustang Mnr, Davie, FL 33314
  • MLS# A11992496
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,696 sqft
  • $294 / sqft
$499,000
11867 Sw 13th Ct, Unit 11867, Davie, FL 33325
  • MLS# A11931701
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,654 sqft
  • $278 / sqft
$458,992
11006 N Harmony Lake Cir, Davie, FL 33324
  • MLS# A11928558
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,628 sqft
  • $304 / sqft
$495,000
4167 Sw 66th Way, Unit 138, Davie, FL 33314
  • MLS# A11997444
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,724 sqft
  • $148 / sqft
$254,900
806 Sw 119th Way, Davie, FL 33325
  • MLS# A11974348
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,654 sqft
  • $278 / sqft
$460,000
9118 Sw 20th Ct, Davie, FL 33324
  • MLS# A11994871
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,488 sqft
  • $329 / sqft
$490,000
1170 Sw 118th Ter, Davie, FL 33325
  • MLS# A11992303
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,654 sqft
  • $287 / sqft
$475,000
2910 Sw 87th Ter, Unit 1701, Davie, FL 33328
  • MLS# A11941275
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $204 / sqft
$289,000
50 Matador Ln, Unit 3-23, Davie, FL 33324
  • MLS# A11978918
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,590 sqft
  • $198 / sqft
$314,990
29 Seville Cir, Unit 4-49, Davie, FL 33324
  • MLS# A11978236
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,670 sqft
  • $204 / sqft
$340,000
11030 Sw 42nd Ct, Davie, FL 33328
  • MLS# A11976082
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,145 sqft
  • $671 / sqft
$1,440,000
13930 Oak Ridge Dr, Davie, FL 33325
  • MLS# A11954036
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,801 sqft
  • $388 / sqft
$699,000
5208 Falcon Trl, Davie, FL 33314
  • MLS# A11949078
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,252 sqft
  • $306 / sqft
$690,000
2800 S University Dr, Unit 2A, Davie, FL 33328
  • MLS# A11860985
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $241 / sqft
$350,000