Miami Homes For Sale

Properties Found: 103 (Displaying 1 - 20)
18536 Nw 56th Pl, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A12022943
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $391 / sqft
$595,000
2980 Nw 170th St, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A12023445
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,225 sqft
  • $391 / sqft
$479,000
1363 Nw 208th Ter, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11973765
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,524 sqft
  • $308 / sqft
$469,990
1031 Nw 202nd St, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A12016356
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,474 sqft
  • $363 / sqft
$535,000
4271 Nw 192nd St, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A12011226
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 2,151 sqft
  • $321 / sqft
$690,000
20930 Nw 30th Ct, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A12015451
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 906 sqft
  • $579 / sqft
$525,000
20357 Nw 4th Path, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11987099
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,419 sqft
  • $352 / sqft
$500,000
18804 Nw 46th Ave, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A12003267
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $352 / sqft
$393,900
19730 Nw 3rd Ct, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11971610
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,434 sqft
  • $408 / sqft
$585,000
20509 Nw 15 Ave, Unit 5-2, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A12002334
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,530 sqft
  • $196 / sqft
$299,989
20366 Nw 4th Path, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11967448
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,595 sqft
  • $310 / sqft
$495,000
2791 Nw 193rd Ter, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A12023471
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,406 sqft
  • $181 / sqft
$255,000
20154 Nw 12th Pl, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A12001942
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,655 sqft
  • $314 / sqft
$519,900
2010 Nw 185th Ter, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11988846
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,250 sqft
  • $368 / sqft
$459,900
21221 Nw 29th Ave, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11937079
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,786 sqft
  • $353 / sqft
$629,999
3515 Nw 213th St, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11982304
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,084 sqft
  • $484 / sqft
$525,000
5223 Nw 168th Ter, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A11993895
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,404 sqft
  • $509 / sqft
$714,500
16431 Nw 18 Ave, Miami Gardens, FL 33054
  • MLS# A12011737
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,505 sqft
  • $385 / sqft
$579,900
4221 Nw 169th Ter, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A11950770
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,104 sqft
  • $466 / sqft
$515,000
20730 Ne Miami Ct, Miami Gardens, FL 33179
  • MLS# A11902679
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,364 sqft
  • $367 / sqft
$499,999