Miami Homes For Sale

Properties Found: 103 (Displaying 81 - 100)
16221 E Bunche Park Dr, Miami Gardens, FL 33054
  • MLS# A11959547
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,152 sqft
  • $420 / sqft
$483,900
19555 Nw 29th Ct, Unit 1, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11994773
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 995 sqft
  • $402 / sqft
$400,000
1970 Nw 192nd Ter, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11990517
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,033 sqft
  • $295 / sqft
$600,000
18502 Nw 23rd Ct, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11943997
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,690 sqft
  • $349 / sqft
$589,990
, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11881107
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,368 sqft
  • $384 / sqft
$525,000
20305 Nw 27th Ct, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11973611
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,140 sqft
  • $315 / sqft
$359,500
19137 Nw 47th Ave, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A11964635
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,034 sqft
  • $368 / sqft
$380,000
770 Nw 175th Dr, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11651551
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $460 / sqft
$575,000
15140 Nw 18th Ave, Miami Gardens, FL 33054
  • MLS# A11927994
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,245 sqft
  • $398 / sqft
$495,000
3103 Nw 157th St, Miami Gardens, FL 33054
  • MLS# A11786622
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,296 sqft
  • $463 / sqft
$600,000
5685 Nw 194th Ln, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A11973310
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,543 sqft
  • $301 / sqft
$464,900
20394 Nw 4th Ct, Unit 20394, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11967607
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,419 sqft
  • $391 / sqft
$555,000
20 Ne 215th St, Miami Gardens, FL 33179
  • MLS# A11960642
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,639 sqft
  • $320 / sqft
$524,900
5531 Nw 188th St, Miami Gardens, FL 33055
  • MLS# A11961693
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,467 sqft
  • $429 / sqft
$629,500
761 Nw 183rd Dr, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11934258
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,670 sqft
  • $359 / sqft
$599,000
17337 Nw 7th Ave #408, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11932023
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,440 sqft
  • $277 / sqft
$399,000
500 Nw 199th St, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11869879
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,404 sqft
  • $463 / sqft
$650,000
17971 Nw 4th Ave, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11926810
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $429 / sqft
$515,000
20600 Nw 34th Ave, Miami Gardens, FL 33056
  • MLS# A11733835
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,302 sqft
  • $396 / sqft
$515,000
1300 Nw 174th St, Miami Gardens, FL 33169
  • MLS# A11846081
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,366 sqft
  • $399 / sqft
$545,000