Miami Homes For Sale

Properties Found: 111 (Displaying 21 - 40)
623 Sw 146th Ter, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12005375
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,320 sqft
  • $265 / sqft
$615,000
11537 Sw 13th Ct, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11950239
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,959 sqft
  • $294 / sqft
$574,998
12399 Nw 11th St, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A11971809
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,686 sqft
  • $294 / sqft
$495,000
1732 Nw 124th Pl, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11961892
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,932 sqft
  • $305 / sqft
$589,000
16862 Sw 1st St, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12003133
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,529 sqft
  • $360 / sqft
$549,900
1541 Nw 92nd Ave, Unit 186, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A12000854
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,472 sqft
  • $245 / sqft
$360,000
11321 Nw 16th Court, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A12015487
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,323 sqft
  • $294 / sqft
$389,000
6931 Sw 2nd St, Pembroke Pines, FL 33023
  • MLS# A12021855
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,812 sqft
  • $323 / sqft
$585,000
6930 Sw 12th St, Pembroke Pines, FL 33023
  • MLS# A12022213
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,426 sqft
  • $407 / sqft
$580,000
1445 Nw 143rd Ave, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A12001265
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,889 sqft
  • $386 / sqft
$729,000
1910 Nw 180th Way, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A12012163
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,055 sqft
  • $353 / sqft
$725,000
19141 Nw 12th St, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A12019418
  • 3 beds
  • 2 baths
$696,000
8600 Taft St, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11944405
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 897 sqft
  • $591 / sqft
$529,900
8771 Nw 15th Ct, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A12000014
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,430 sqft
  • $420 / sqft
$599,999
110 Sw 171st Way, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11885892
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,049 sqft
  • $326 / sqft
$668,900
500 Nw 96th Ter, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A12020490
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,655 sqft
  • $390 / sqft
$646,000
304 Sw 68th Ave, Pembroke Pines, FL 33023
  • MLS# A12021432
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,610 sqft
  • $348 / sqft
$560,000
680 Nw 159th Ave, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11989322
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,836 sqft
  • $413 / sqft
$759,000
138 Sw 171st Way, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12003755
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,049 sqft
  • $332 / sqft
$680,000
1392 Nw 159th Ln, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11984755
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,836 sqft
  • $381 / sqft
$699,000