Miami Homes For Sale

Properties Found: 111 (Displaying 81 - 100)
2176 Nw 184th Way, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A11864368
  • 3 beds
  • 2 baths
$630,000
709 Nw 177th Ave, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A11997099
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,064 sqft
  • $324 / sqft
$669,000
9251 Nw 14th Ct, Unit 257, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A12003922
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,472 sqft
  • $251 / sqft
$369,500
186 Sw 185th Ter, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A11999841
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,754 sqft
  • $314 / sqft
$549,999
1524 Sw 147th Ave, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11987461
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,826 sqft
  • $282 / sqft
$515,000
2102 Nw 193rd Ave, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A11985600
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,764 sqft
  • $340 / sqft
$600,000
20841 Nw 2nd St, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A12003501
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,204 sqft
  • $361 / sqft
$434,900
8511 Nw 11th St, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11934157
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,388 sqft
  • $357 / sqft
$495,000
13012 Nw 8th St, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11933839
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,672 sqft
  • $374 / sqft
$625,000
2262 Nw 171st Ter, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11997320
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,263 sqft
  • $371 / sqft
$468,000
15857 Nw 4th Ct, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11973917
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,087 sqft
  • $343 / sqft
$715,000
14242 Nw 18th Pl, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11935289
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,598 sqft
  • $416 / sqft
$665,000
8740 Nw 11th St, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11987009
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,916 sqft
  • $321 / sqft
$615,000
7546 Nw 18th Dr, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11754177
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,168 sqft
  • $277 / sqft
$599,900
809 Sw 147 Ave, Unit 1401, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11909567
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,782 sqft
  • $249 / sqft
$444,000
809 Nw 170th Ter, Unit 26, Pembroke Pines, FL 33028
  • MLS# A11989796
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,398 sqft
  • $357 / sqft
$499,000
20839 Nw 4th St, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A11972657
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,361 sqft
  • $330 / sqft
$449,000
11581 Sw 10th Ct, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11983063
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,033 sqft
  • $344 / sqft
$699,999
10245 Sw 16th Court, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11928851
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,838 sqft
  • $299 / sqft
$550,000
1760 Bayberry Dr, Pembroke Pines, FL 33024
  • MLS# A11979014
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,628 sqft
  • $282 / sqft
$459,900