Miami Homes For Sale

Properties Found: 149 (Displaying 41 - 60)
3350 E 2nd Ave, Hialeah, FL 33013
  • MLS# A12020072
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 960 sqft
  • $620 / sqft
$595,000
533 E 23rd St, Hialeah, FL 33013
  • MLS# A11963656
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,488 sqft
  • $346 / sqft
$515,000
11456 W 33rd Way, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11957687
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,650 sqft
  • $306 / sqft
$505,000
1132 W 71st St, Hialeah, FL 33014
  • MLS# A12006174
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,062 sqft
  • $603 / sqft
$640,000
7462 W 29th Way, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11958059
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,295 sqft
  • $425 / sqft
$550,000
9271 W 33rd Ln, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11974030
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,668 sqft
  • $285 / sqft
$475,000
3700 W 6th Ln, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A11992075
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 980 sqft
  • $628 / sqft
$615,000
739 W 30th St, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A11925940
  • 3 beds
  • 2 baths
$559,000
7963 Nw 195th Ter, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A12009319
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,772 sqft
  • $375 / sqft
$665,000
5471 W 27th Ct, Hialeah, FL 33016
  • MLS# A12015863
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,274 sqft
  • $467 / sqft
$595,000
4211 W 8th Ave, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A12003716
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,888 sqft
  • $400 / sqft
$755,000
841 Hialeah Dr, Hialeah, FL 33010
  • MLS# A12005476
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 943 sqft
  • $572 / sqft
$539,000
17623 Nw 62nd Pl N, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A12016581
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,660 sqft
  • $392 / sqft
$650,000
5349 W 14th Ln, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A12018194
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,642 sqft
  • $359 / sqft
$590,000
19903 Nw 67th Ct, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A12018179
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,348 sqft
  • $392 / sqft
$529,000
1310 W 31st St, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A12014839
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,300 sqft
  • $458 / sqft
$595,000
538 E 13th St, Hialeah, FL 33010
  • MLS# A12017517
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,267 sqft
  • $481 / sqft
$610,000
8915 W 35th Ave, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11959600
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,574 sqft
  • $286 / sqft
$450,000
3469 W 106th St, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A12014488
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,708 sqft
  • $316 / sqft
$540,000
8155 W 9th Ct, Hialeah, FL 33014
  • MLS# A12003696
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,775 sqft
  • $293 / sqft
$520,000