Miami Homes For Sale

Properties Found: 149 (Displaying 101 - 120)
1394 W 30th St, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A11999908
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,316 sqft
  • $454 / sqft
$597,000
3549 W 89th Pl, Unit 3549, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11931018
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,545 sqft
  • $298 / sqft
$460,000
10629 W 32nd Ln, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A12002640
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,412 sqft
  • $353 / sqft
$499,000
8135 Nw 198th Ter, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A12000748
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,705 sqft
  • $367 / sqft
$625,000
6122 Nw 181st Terr Cir W, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A11919359
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,679 sqft
  • $417 / sqft
$699,900
3415 W 112th Ter, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11668900
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,650 sqft
  • $333 / sqft
$550,000
2455 W 67th Pl, Unit 10-14, Hialeah, FL 33016
  • MLS# A11996763
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,665 sqft
  • $216 / sqft
$359,000
11135 W 32nd Ln, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11960369
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,650 sqft
  • $302 / sqft
$499,000
3564 W 97th St, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11998849
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,291 sqft
  • $288 / sqft
$659,000
10628 W 33rd Way, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11957833
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,540 sqft
  • $328 / sqft
$505,000
3321 W 105th Pl, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11979080
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,483 sqft
  • $341 / sqft
$504,999
3544 W 88th Ter, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11978126
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,574 sqft
  • $311 / sqft
$490,000
18237 Nw 61st Pl, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A11958309
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,553 sqft
  • $419 / sqft
$650,000
860 Se 7th Ave, Hialeah, FL 33010
  • MLS# A11951220
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,000 sqft
  • $578 / sqft
$578,000
11006 W 32nd Ln, Hialeah, FL 33018
  • MLS# A11961542
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,540 sqft
  • $308 / sqft
$475,000
381 E 61st St, Hialeah, FL 33013
  • MLS# A11963380
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,486 sqft
  • $390 / sqft
$579,000
890 Se 3rd Pl, Hialeah, FL 33010
  • MLS# A11974177
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,068 sqft
  • $326 / sqft
$675,000
440 E 37th St, Hialeah, FL 33013
  • MLS# A11985496
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 914 sqft
  • $695 / sqft
$635,000
5851 W 20th Ave, Unit 409, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A11940685
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,400 sqft
  • $236 / sqft
$330,000
501 Se 1st St, Hialeah, FL 33010
  • MLS# A11963382
  • 3 beds
  • 2 baths
$650,000