Miami Homes For Sale

Properties Found: 39 (Displaying 1 - 20)
320 W 26th St, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11944590
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,410 sqft
  • $1,575 / sqft
$3,795,000
3719 Sheridan Ave, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11961576
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $1,307 / sqft
$1,895,000
325 W 63rd St, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11999654
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,085 sqft
  • $1,183 / sqft
$3,650,000
1729 Lenox Ave, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11982015
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,170 sqft
  • $1,288 / sqft
$2,795,000
4500 Sheridan Ave, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11965548
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,554 sqft
  • $1,477 / sqft
$2,295,000
739 Lakeview Dr, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12008079
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,774 sqft
  • $1,325 / sqft
$2,350,000
1255 Lenox Ave, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11982424
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,573 sqft
  • $894 / sqft
$2,300,000
6235 Alton Rd, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12021354
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,761 sqft
  • $1,280 / sqft
$2,253,455
463 W 62nd St, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11950799
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,011 sqft
  • $880 / sqft
$1,770,000
8055 Noremac Ave, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11917644
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,922 sqft
  • $1,829 / sqft
$5,345,000
1415 Sunset Harbour Dr, Unit TH-102, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11998658
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,420 sqft
  • $1,632 / sqft
$3,950,000
830 E Dilido Dr, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12018536
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,005 sqft
  • $1,471 / sqft
$2,950,000
250 W San Marino Dr, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12017611
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 4,434 sqft
  • $6,766 / sqft
$30,000,000
1915 Normandy Drive, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11898163
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,630 sqft
  • $534 / sqft
$870,000
5965 Alton Rd, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11933567
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 4,061 sqft
  • $911 / sqft
$3,700,000
1735 Michigan Ave, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12002098
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,815 sqft
  • $1,815 / sqft
$3,295,000
711 85th St, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11935759
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,344 sqft
  • $525 / sqft
$705,000
736 W 51 St, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11967246
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,017 sqft
  • $1,165 / sqft
$2,350,000
1413 Sunset Harbour Dr, Unit 120, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11934201
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,420 sqft
  • $1,612 / sqft
$3,900,000
7830 Atlantic Way, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11907507
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,623 sqft
  • $1,517 / sqft
$5,495,000