Miami Homes For Sale

Properties Found: 74 (Displaying 1 - 20)
7616 Nw 114th Path, Unit 7616, Doral, FL 33178
  • MLS# A12023533
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $375 / sqft
$570,000
11541 Nw 68th Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A11940242
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,104 sqft
  • $337 / sqft
$709,980
10467 Nw 82nd St, Unit 11, Doral, FL 33178
  • MLS# A12000266
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,517 sqft
  • $356 / sqft
$540,000
7234 Nw 103rd Path, Doral, FL 33178
  • MLS# A12009639
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,743 sqft
  • $430 / sqft
$750,000
5033 Nw 114th Ct, Doral, FL 33178
  • MLS# A12021810
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,571 sqft
  • $375 / sqft
$589,000
10872 Nw 51st Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A11998094
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,210 sqft
  • $385 / sqft
$850,000
3905 Adra Ave, Unit J-46B, Doral, FL 33178
  • MLS# A11975454
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,712 sqft
  • $344 / sqft
$589,000
8766 Nw 112th Path, Doral, FL 33178
  • MLS# A11996395
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,650 sqft
  • $333 / sqft
$549,000
3865 Estepona Ave, Doral, FL 33178
  • MLS# A11940923
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,600 sqft
  • $285 / sqft
$455,900
2940 Nw 99th Pl, Doral, FL 33172
  • MLS# A12017953
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,934 sqft
  • $411 / sqft
$795,000
4227 Nw 83rd Path, Doral, FL 33166
  • MLS# A12006257
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,866 sqft
  • $455 / sqft
$849,900
4747 Nw 85th Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A12006264
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,789 sqft
  • $328 / sqft
$915,000
8324 Nw 43rd St, Doral, FL 33166
  • MLS# A12013747
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,026 sqft
  • $419 / sqft
$849,900
7827 Nw 116th Ave, Doral, FL 33178
  • MLS# A11986314
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $453 / sqft
$688,000
10780 Nw 74th Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A11952210
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,008 sqft
  • $318 / sqft
$638,000
10352 Nw 46th St, Doral, FL 33178
  • MLS# A11996820
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,268 sqft
  • $573 / sqft
$1,300,000
5610 Nw 114th Pl, Unit 218, Doral, FL 33178
  • MLS# A12020210
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,370 sqft
  • $299 / sqft
$410,000
5769 Nw 99th Ave, Doral, FL 33178
  • MLS# A11968108
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,039 sqft
  • $368 / sqft
$750,000
4426 83rd Pkwy, Doral, FL 33166
  • MLS# A12017144
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,929 sqft
  • $433 / sqft
$835,000
10319 Nw 30th Ter, Doral, FL 33172
  • MLS# A11989962
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,838 sqft
  • $354 / sqft
$650,000