Miami Homes For Sale

Properties Found: 74 (Displaying 21 - 40)
4648 Nw 83rd Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A12008110
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,929 sqft
  • $422 / sqft
$815,000
11277 Nw 44th Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A11990209
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,992 sqft
  • $424 / sqft
$845,000
10738 Nw 80th Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A11958365
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,511 sqft
  • $382 / sqft
$577,000
5779 Nw 116th Ave, Unit 104, Doral, FL 33178
  • MLS# A12018693
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $316 / sqft
$449,000
4454 Nw 80th Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A11968119
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,257 sqft
  • $510 / sqft
$1,150,000
6389 Nw 109th Ave, Unit 6389, Doral, FL 33178
  • MLS# A12016099
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,524 sqft
  • $502 / sqft
$765,000
10723 Nw 85th Ter, Unit 2-38, Doral, FL 33178
  • MLS# A11992633
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,462 sqft
  • $325 / sqft
$475,000
10840 Nw 79th St, Doral, FL 33178
  • MLS# A11968630
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,683 sqft
  • $342 / sqft
$575,000
4315 Nw 81st Ct, Doral, FL 33166
  • MLS# A11982906
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,158 sqft
  • $586 / sqft
$1,265,280
8387 Nw 43rd St, Doral, FL 33166
  • MLS# A12007043
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,929 sqft
  • $438 / sqft
$845,000
11491 Nw 78th Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A11949753
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,690 sqft
  • $354 / sqft
$599,000
11479 Nw 60th Ter #373, Doral, FL 33178
  • MLS# A12015227
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $357 / sqft
$450,000
5208 Nw 103rd Ave, Doral, FL 33178
  • MLS# A11983412
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,898 sqft
  • $342 / sqft
$649,000
4278 Nw 82nd Ave, Unit 4278, Doral, FL 33166
  • MLS# A12012874
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,431 sqft
  • $528 / sqft
$755,000
8253 Nw 47th Ln, Doral, FL 33166
  • MLS# A12007924
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,176 sqft
  • $549 / sqft
$1,195,000
8368 Central Park Blvd, Doral, FL 33166
  • MLS# A12010140
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,866 sqft
  • $476 / sqft
$889,000
9871 Nw 52nd Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A12011892
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,809 sqft
  • $406 / sqft
$735,000
11507 Nw 77th St, Doral, FL 33178
  • MLS# A11994118
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,690 sqft
  • $337 / sqft
$569,000
9955 Costa Del Sol Blvd, Unit H-108B, Doral, FL 33178
  • MLS# A11995509
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,712 sqft
  • $371 / sqft
$635,000
11440 Nw 75th Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A12001951
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,001 sqft
  • $342 / sqft
$685,000