Miami Homes For Sale

Properties Found: 74 (Displaying 41 - 60)
6416 Nw 102nd Ct, Unit 118, Doral, FL 33178
  • MLS# A11991444
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,315 sqft
  • $395 / sqft
$519,000
10412 Nw 63rd Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A11996452
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,908 sqft
  • $453 / sqft
$865,000
10279 Nw 72nd St, Doral, FL 33178
  • MLS# A12006568
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,816 sqft
  • $395 / sqft
$717,000
11028 Nw 87th Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A12009395
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,651 sqft
  • $394 / sqft
$649,900
10026 Nw 52nd Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A11902370
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,748 sqft
  • $355 / sqft
$619,900
10233 Nw 52nd Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A11964563
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,898 sqft
  • $356 / sqft
$675,000
8678 Nw 113th Ct, Doral, FL 33178
  • MLS# A11963482
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,589 sqft
  • $406 / sqft
$645,000
8755 Nw 102nd Ct, Doral, FL 33178
  • MLS# A11998222
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,462 sqft
  • $361 / sqft
$889,000
10086 Nw 89th Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A12006926
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,462 sqft
  • $446 / sqft
$1,098,000
8037 Nw 46th Ter, Doral, FL 33166
  • MLS# A11999263
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,285 sqft
  • $591 / sqft
$1,350,000
2924 Nw 99th Pl, Doral, FL 33172
  • MLS# A12003909
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,654 sqft
  • $438 / sqft
$725,000
9807 Nw 88th Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A11992812
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,685 sqft
  • $391 / sqft
$659,000
4854 Nw 110th Pl, Doral, FL 33178
  • MLS# A11794254
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,007 sqft
  • $386 / sqft
$775,000
8283 Nw 44th St, Doral, FL 33166
  • MLS# A11998635
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,204 sqft
  • $499 / sqft
$1,100,000
, Doral, FL 33178
  • MLS# A11694526
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,628 sqft
  • $418 / sqft
$679,900
11026 Nw 43rd Ter, Doral, FL 33178
  • MLS# A11997468
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,590 sqft
  • $345 / sqft
$548,000
6309 Nw 104 Th Path, Doral, FL 33178
  • MLS# A11967136
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,200 sqft
  • $372 / sqft
$819,000
3325 Torremolinos Ave, Unit C-44, Doral, FL 33178
  • MLS# A11998550
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,712 sqft
  • $377 / sqft
$645,000
10760 Nw 74th Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A11905532
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,008 sqft
  • $334 / sqft
$670,000
10711 Nw 75th Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A11991801
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,062 sqft
  • $337 / sqft
$695,000