Miami Homes For Sale

Properties Found: 74 (Displaying 61 - 74)
, Doral, FL 33178
  • MLS# A11994121
  • 3 beds
  • 2 baths
$699,000
4654 Nw 84th Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A11929186
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,789 sqft
  • $459 / sqft
$1,280,000
5723 Nw 100th Ct, Doral, FL 33178
  • MLS# A11977392
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,111 sqft
  • $630 / sqft
$700,000
11525 Nw 71st St, Doral, FL 33178
  • MLS# A11976932
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,312 sqft
  • $318 / sqft
$735,000
8465 Nw 108th Path, Doral, FL 33178
  • MLS# A11833976
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,014 sqft
  • $360 / sqft
$725,000
4250 Nw 83rd Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A11941329
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,366 sqft
  • $507 / sqft
$1,200,000
10866 Nw 51st Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A11925791
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,760 sqft
  • $414 / sqft
$729,000
7221 Nw 103rd Path, Doral, FL 33178
  • MLS# A11805712
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,743 sqft
  • $458 / sqft
$797,500
4269 Nw 83rd Path, Doral, FL 33166
  • MLS# A11825445
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,366 sqft
  • $464 / sqft
$1,097,900
8885 Nw 100th Pl, Doral, FL 33178
  • MLS# A11818784
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,462 sqft
  • $370 / sqft
$910,000
5224 Nw 103rd Ave, Doral, FL 33178
  • MLS# A11850645
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,898 sqft
  • $361 / sqft
$685,000
11281 Nw 84th St, Doral, FL 33178
  • MLS# A11895102
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,049 sqft
  • $342 / sqft
$699,999
4260 Nw 82nd Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A11888749
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,366 sqft
  • $422 / sqft
$998,000
4867 Nw 84th Ave, Doral, FL 33166
  • MLS# A11863630
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,116 sqft
  • $484 / sqft
$1,025,000