Miami Homes For Sale

Properties Found: 43 (Displaying 1 - 20)
1110 Wallace St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11887794
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,662 sqft
  • $713 / sqft
$1,899,000
1209 La Mancha Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11993534
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,009 sqft
  • $836 / sqft
$1,679,000
909 Roderigo Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12000587
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,273 sqft
  • $1,377 / sqft
$3,129,000
1109 Almeria Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11991400
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,918 sqft
  • $1,212 / sqft
$2,325,000
631 Santurce Ave, Coral Gables, FL 33143
  • MLS# A12014585
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,619 sqft
  • $1,359 / sqft
$2,200,000
118 Sarto Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12010947
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,555 sqft
  • $1,254 / sqft
$1,950,000
1214 Capri St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12021222
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,001 sqft
  • $1,197 / sqft
$2,395,000
919 Lisbon St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11995784
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,605 sqft
  • $809 / sqft
$1,299,000
349 Madeira Ave, Unit 349, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12012883
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,750,000
1425 Venetia Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12017405
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,466 sqft
  • $921 / sqft
$1,350,000
6900 Altamira St, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A11991535
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,953 sqft
  • $1,100 / sqft
$4,350,000
442 Amalfi Ave, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A12016313
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,721 sqft
  • $1,330 / sqft
$3,620,000
1101 Capri St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12004583
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,710 sqft
  • $935 / sqft
$1,599,000
330 Viscaya Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12000084
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,666 sqft
  • $1,077 / sqft
$1,795,000
261 Navarre Ave, Unit A-3, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11897404
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,400 sqft
  • $784 / sqft
$1,098,000
1102 Genoa St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12000150
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,334 sqft
  • $1,049 / sqft
$1,400,000
1203 Madrid St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12018009
  • 3 beds
  • 2 baths
$1,695,000
1137 Asturia Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12011715
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,142 sqft
  • $931 / sqft
$1,995,000
434 Loretto Ave, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A12012522
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,518 sqft
  • $1,087 / sqft
$1,650,000
737 Alhambra Cir, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11932067
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,472 sqft
  • $744 / sqft
$1,840,000