Miami Homes For Sale

Properties Found: 43 (Displaying 21 - 40)
345 Madeira Ave, Unit 345, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12012866
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,600,000
1037 Sevilla Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12018791
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,163 sqft
  • $1,341 / sqft
$2,900,000
261 Navarre Ave, Unit B-1, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11984266
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $723 / sqft
$1,099,000
831 Cortez St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12004670
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,002 sqft
  • $1,144 / sqft
$2,290,000
600 Santurce Ave, Coral Gables, FL 33143
  • MLS# A12007242
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,826 sqft
  • $1,616 / sqft
$2,950,000
1424 Algardi Ave, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A11972853
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,870 sqft
  • $1,394 / sqft
$3,999,999
815 Monterey St., Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12014387
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,394 sqft
  • $753 / sqft
$1,050,000
3920 Durango St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A12011174
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,794 sqft
  • $1,240 / sqft
$2,225,000
717 Benevento Ave, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A11981759
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,216 sqft
  • $1,015 / sqft
$2,250,000
315 Santander Ave, Unit 315, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11951132
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,560 sqft
  • $1,016 / sqft
$2,600,000
814 Monterey St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11967184
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,791 sqft
  • $885 / sqft
$1,585,000
1231 Lisbon St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11997924
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,386 sqft
  • $1,223 / sqft
$1,695,000
430 Candia Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11986046
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,055 sqft
  • $985 / sqft
$2,025,000
1201 Obispo Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11991128
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,575 sqft
  • $1,010 / sqft
$1,590,000
809 Angelo Ave, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11987743
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,422 sqft
  • $876 / sqft
$1,245,000
1700 Cortez St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11958656
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,502 sqft
  • $1,465 / sqft
$2,200,000
1208 Bird Rd, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A11986177
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,697 sqft
  • $737 / sqft
$1,250,000
905 Tangier St, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11975422
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,166 sqft
  • $934 / sqft
$1,089,000
1409 Bird Rd, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A11922321
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,650 sqft
  • $785 / sqft
$1,295,000
2602 San Domingo Street, Coral Gables, FL 33134
  • MLS# A11941015
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,381 sqft
  • $1,890 / sqft
$4,500,000