Miami Homes For Sale

Properties Found: 28 (Displaying 21 - 28)
10081 Umberland Pl, Boca Raton, FL 33428
  • MLS# A11986890
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,943 sqft
  • $475 / sqft
$1,399,000
9480 Baritone Ct, Boca Raton, FL 33496
  • MLS# A11970247
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,576 sqft
  • $311 / sqft
$799,999
465 Nw 11th St, Boca Raton, FL 33432
  • MLS# A12012618
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,003 sqft
  • $749 / sqft
$1,500,000
7917 Chula Vista Cres, Boca Raton, FL 33433
  • MLS# A12006734
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,636 sqft
  • $702 / sqft
$1,149,000
12149 Quilting Ln, Boca Raton, FL 33428
  • MLS# A11888573
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,288 sqft
  • $302 / sqft
$690,000
18428 S 102nd Way S, Boca Raton, FL 33498
  • MLS# A11996460
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,330 sqft
  • $472 / sqft
$1,100,000
12301 Cabot Ct, Boca Raton, FL 33428
  • MLS# A11990438
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,308 sqft
  • $412 / sqft
$950,000
7340 Andorra Pl, Boca Raton, FL 33433
  • MLS# A11964884
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,088 sqft
  • $742 / sqft
$1,549,000